Apartmán

Rufino Blanco, nuevo apartamento en casco histórico

9 / 10 (20 hodnotenie)

Calle Don Rufino Blanco y Sánchez 1 1º esquerra, 14003 Córdoba, Španielsko

Zobraziť na mape

Ubytovanie (apartmán) Rufino Blanco, nou apartament en casco històric sa nachádza v meste Córdoba (Španielsko - Andalúzia) a pre svojich hostí ponúka parkovisko, wi-fi zadarmo a

Rufino Blanco, nuevo apartamento en casco histórico - Fotografie

Rufino Blanco, nuevo apartamento en casco histórico - Adresa

Booking.com

Rufino Blanco, nuevo apartamento en casco histórico - Popis

V ubytovaní Rufino Blanco, nou apartament en casco histórico máte nárok na zľavu Genius! Hotel Rufino Blanco sa nachádza v centre Córdoby, 500 metrov od mešity Cordoba a 12 km od mediny Azahara. Ponúka bezplatné Wi-Fi. Tento apartmán sa nachádza 1,6 km od paláca Merced a 4,4 km od nákupného centra El Zoco. Klimatizovaný apartmán má 1 spálňu, obývaciu izbu, plne vybavenú kuchyňu s chladničkou a kávovarom a 1 kúpeľňu so sprchou a toaletnými potrebami zdarma. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Medzi atrakcie v okolí patria veža Calahorra, palác Viana a synagóga. Na sevillské letisko je to 128 km. .

Rufino Blanco, nuevo apartamento en casco histórico - Vybavenie ubytovania

Charakteristika budovy

  • Charakteristika budovy

Jedlo a pitie

  • Jedlo a pitie

Bezbariérový prístup

  • Bezbariérový prístup

Vybavenie izby

  • Vybavenie izby

Internet

  • Internet

Médiá a technológie

  • Médiá a technológie

Obývací priestor

  • Obývací priestor

Spálňa

  • Spálňa

Varenie

  • Varenie

Personál hovorí týmito jazykmi:

  • Personál hovorí týmito jazykmi:

Rôzne

  • Rôzne

Služby na recepcii

  • Služby na recepcii

Kúpeľňa

  • Kúpeľňa

Parkovanie

  • Parkovanie

Ďalšie ubytovanie v meste Córdoba

EL RINCON DE ANGELA
EL RINCON DE ANGELA

9,3 / 10 (34 hodnotenie)

V ubytovaní EL RINCON DE ANGELA máte nárok na zľavu Genius! EL RINCON DE ANGELA sa nachádza v Córdobe a ponúka vonkajší bazén, záhradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhľad na hory. Na mieste je neplatené súkromné ​​parkovisko. V okolí sa môžete venovať pešej turistike, rybárčeniu a stolnému tenisu. Tento klimatizovaný prázdninový dom má 3 spálne, obývaciu izbu, plne vybavenú kuchyňu s chladničkou a kávovarom a 1 kúpeľňu so sprchou a toaletnými potrebami zdarma. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Personál recepcie vám vždy ochotne poradí. EL RINCON DE ANGELA má aj gril. Mešita Cordoba je vzdialená 12 km a Medina Azahara 13 km. Letisko Sevilla je vo vzdialenosti 138 km. ..

EL RINCONCITO DE LA JUDERIA
EL RINCONCITO DE LA JUDERIA

7,5 / 10 (24 hodnotenie)

V ubytovaní EL RINCONCITO DE LA JUDERIA máte nárok na zľavu Genius! El RINCONCITO DE LA JUDERIA sa nachádza v centre Córdoby a ponúka balkón s výhľadom do záhrady. Tento prázdninový dom stojí 12 km od Mediny Azahary a 700 metrov od synagógy v Córdobe. Tento klimatizovaný prázdninový dom má 4 oddelené spálne, obývaciu izbu, plne vybavenú kuchyňu a 2 kúpeľne. Nechýba ani TV s plochou obrazovkou. Medzi atrakcie v okolí patria mešita Cordoba, veža Calahorra a palác Viana. Letisko Sevilla leží 128 km ďaleko. ..

Calle Pérez de Castro
Calle Pérez de Castro

9,1 / 10 (18 hodnotenie)

V ubytovaní Calle Pérez de Castro máte nárok na zľavu Genius! Calle Pérez de Castro sa nachádza v centre Córdoby a ponúka výhľad do záhrady, záhradu a terasu. Tento apartmán ponúka terasu a bezplatné Wi-Fi. Klimatizovaný apartmán má 2 spálne, obývaciu izbu, plne vybavenú kuchyňu s chladničkou a kávovarom a 1 kúpeľňu s bidetom a toaletnými potrebami zdarma. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Medzi atrakcie v okolí patria mešita, synagóga a palác Merced. Calle Pérez de Castro sa nachádza 127 km od sevillského letiska. ..

Apartamento La Palma
Apartamento La Palma

8 / 10 (21 hodnotenie)

V ubytovaní Apartamento La Palma máte nárok na zľavu Genius! Apartamento La Palma sa nachádza v Córdobe, 1 km od mešity Cordoba, 11 km od mediny Azahara a 800 metrov od paláca Viana. Ponúka ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi. Tento apartmán sa nachádza 1,4 km od synagógy v Córdobe a 4,6 km od nákupného centra El Zoco. Klimatizovaný apartmán má 3 spálne, obývaciu izbu, plne vybavenú kuchyňu s mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou a 1 kúpeľňu so sprchou a fénom. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Medzi atrakcie v okolí patrí palác Merced, rímsky chrám a veža Calahorra. Letisko Sevilla leží 129 km ďaleko. ..

APARTAMENTO DE ESTRENO EN LOS PATIOS TIPICOS DE SAN BASILIO
APARTAMENTO DE ESTRENO EN LOS PATIOS TIPICOS DE SAN BASILIO

8,8 / 10 (70 hodnotenie)

V penzióne APARTAMENTO DE ESTRENOS EN LOS PATIOS TIPICOS DE SAN BASILIO máte nárok na zľavu Genius! APARTAMENT DE ESTRENOS EN LOS PATIOS TIPICOS DE SAN BASILIO sa nachádza v centre Córdoby, kúsok od mešity a synagógy. Ponúka bezplatné Wi-Fi, klimatizáciu a vybavenie pre domácnosť, ako je sendvičovač a kávovar. Ponúka terasu a neplatené súkromné ​​parkovisko. Tento apartmán má 1 spálňu, kuchyňu s chladničkou a mikrovlnnou rúrou, TV s plochou obrazovkou, posedenie a 1 kúpeľňu so sprchou. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Medzi atrakcie v okolí patria nákupné centrum El Zoco, veža Calahorra a rímsky chrám. Na letisko Sevilla je to 126 km. ..

Apartamento acogedor cerca de la estación
Apartamento acogedor cerca de la estación

Apartamento acogedor cerca de la estación sa nachádza v Córdobe, 2 km od mešity Cordoba, 9,1 km od mediny Azahara a 1,1 km od paláca Merced. Tento apartmán sa nachádza 2,4 km od nákupného centra El Zoco a 3,8 km od veže Calahorra. Apartmán má 2 spálne, kuchyňu s chladničkou a sporákom a 1 kúpeľňu so sprchou, fénom a práčkou. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Medzi atrakcie v okolí patrí palác Viana, synagóga a rímsky chrám. 129 km od sevillského letiska. Apartamento acogedor cerca de la estación. ..

Mirador del Lago
Mirador del Lago

9,2 / 10 (67 hodnotenie)

V ubytovaní Mirador del Lago máte nárok na zľavu Genius! Mirador del Lago sa nachádza v Córdobe a ponúka výhľad na hory, reštauráciu, nepretržite otvorenú recepciu, bar, záhradu, sezónny vonkajší bazén a terasu. Wi-Fi je dostupné zadarmo. Prázdninový dom má balkón, výhľad na jazero, posedenie, TV s plochou obrazovkou, plne vybavenú kuchyňu s chladničkou a sporákom a vlastnú kúpeľňu so sprchou a toaletnými potrebami zdarma. K vybaveniu patrí mikrovlnná rúra, varná doska, sendvičovač, kávovar a rýchlovarná kanvica. Mirador del Lago ponúka aj gril. V okolí sa môžete venovať pešej turistike, rybárčeniu a kanoistike a ubytovanie ponúka celý rad vodných športov. Mirador del Lago sa nachádza 16 km od mešity Cordoba a 17 km od mediny Azahara. Prázdninový dom je vzdialený 142 km od sevillského letiska a za príplatok zaisťuje kyvadlovú dopravu na letisko. ..

ENMAYO 2021
ENMAYO 2021

9,3 / 10 (63 hodnotenie)

V ubytovaní ENMAYO 2021 máte nárok na zľavu Genius! ENMAYO 2021 sa nachádza v centre Córdoby, v blízkosti mešity Cordoba, paláca Merced a rímskeho chrámu. Ponúka zdieľaný lounge a bezplatné Wi-Fi. Apartmány majú klimatizáciu, plne vybavenú kuchyňu s jedálenským kútom, TV s plochou obrazovkou a vlastnú kúpeľňu s bidetom. Medzi atrakcie v okolí patrí palác Viana, synagóga a veža Calahorra. Ubytovanie je spoločný apartmán. ..

Apartamento Azonaicas Centro Tendillas
Apartamento Azonaicas Centro Tendillas

9,4 / 10 (24 hodnotenie)

V ubytovaní Apartamento Azonaicas Centro Tendillas máte nárok na zľavu Genius! Apartamento sa nachádza v centre Córdoby. Azonaicas Centro Tendillas má aj terasu. K mešite Cordoba je to 800 metrov a vo všetkých priestoroch je zadarmo dostupné Wi-Fi. Tento klimatizovaný apartmán má 2 spálne, TV s plochou obrazovkou, jedálenský kút a kuchyňu s chladničkou a sporákom. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Medzi atrakcie v okolí patria rímsky chrám, palác Merced a palác Viana. Apartamento Azonaicas Centro Tendillas sa nachádza 131 km od sevillského letiska. ..

Casa longa
Casa longa

9,4 / 10 (330 hodnotenie)

V ubytovaní Casa longa máte nárok na zľavu Genius! Casa longa sa nachádza v Córdobe, 650 metrov od mešity Cordoba. Medzi atrakcie v okolí patria synagóga v Córdobe a palác Alcazar de los Reyes Cristianos. Veža Calahorra je vzdialená 2,3 km. Všetky izby v penzióne majú posedenie a TV s plochou obrazovkou. Izby v Casa longa majú vlastnú kúpeľňu a bezplatné Wi-Fi. Všetky izby majú klimatizáciu a šatníkovú skriňu. Každé ráno sa tu podávajú kontinentálne raňajky. Casa longa stojí 2,5 km od obchodného centra Zoco Córdoba a 2,8 km od paláca Viana. ..

Apartamento Don Quijote Centro Cordoba
Apartamento Don Quijote Centro Cordoba

10 / 10 (2 hodnotenie)

V ubytovaní Apartamento Don Quijote Centro Cordoba máte nárok na zľavu Genius! Apartamento Don Quijote Centro Cordoba má ideálnu polohu v centre Córdoby a ponúka balkón. Tento apartmán ponúka terasu a bezplatné Wi-Fi. Klimatizovaný apartmán má 2 spálne, obývaciu izbu, plne vybavenú kuchyňu s chladničkou a kávovarom a 2 kúpeľne so sprchou. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Medzi atrakcie v okolí patria mešita Cordoba, veža Calahorra a palác Viana. Letisko Sevilla leží 128 km ďaleko. ..

Apartamento Familiar Juramento
Apartamento Familiar Juramento

9,5 / 10 (2 hodnotenie)

Apartamento Familiar Juramento sa nachádza priamo v centre Córdoby, 1,1 km od mešity Cordoba, a ponúka klimatizované ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a TV s plochou obrazovkou. Tento apartmán sa nachádza 11 km od mediny Azahara a 1,3 km od synagógy v Córdobe. Apartmán má balkón, 2 spálne, obývaciu izbu a dobre vybavenú kuchyňu s chladničkou a sporákom. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Medzi atrakcie v okolí patria rímsky chrám, palác Merced a palác Viana. Na sevillské letisko je to 131 km. ..

Puerta a la Mezquita
Puerta a la Mezquita

9,2 / 10 (229 hodnotenie)

V ubytovaní Puerta a la Mezquita máte nárok na zľavu Genius! Priamo v centre Córdoby, v krátkej vzdialenosti od mešity Cordoba a veže Calahorra, Puerta a la Mezquita ponúka bezplatné Wi-Fi, klimatizáciu a vybavenie pre domácnosť, ako je mikrovlnná rúra a kávovar. Ponúka terasu a neplatené súkromné ​​parkovisko. Tento apartmán má 2 spálne, kuchyňu s chladničkou a sporákom, TV s plochou obrazovkou, posedenie a 1 kúpeľňu s bidetom. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Medzi atrakcie v okolí patria palác Viana, synagóga a palác Merced. Letisko Sevilla je vo vzdialenosti 128 km. a la Mezquita. ..

Apartamento Pompeyos
Apartamento Pompeyos

9,4 / 10 (11 hodnotenie)

Apartamento Pompeyos sa nachádza priamo v centre Córdoby, iba 700 metrov od mešity a 300 metrov od rímskeho chrámu, a ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad na mesto. Tento apartmán sa nachádza 11 km od mediny Azahara a 4,7 km od nákupného centra El Zoco. Tento klimatizovaný apartmán má 1 spálňu, TV s plochou obrazovkou, jedálenský kút, kuchyňu s chladničkou a obývaciu izbu. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Medzi atrakcie v okolí patria Merced Palace, Viana Palace a Synagóga. Apartamento Pompeyos sa nachádza 131 km od sevillského letiska. ..

Apartamento Loft La Magdalena
Apartamento Loft La Magdalena

9,2 / 10 (124 hodnotenie)

Apartamento Loft La Magdalena ponúka ubytovanie s výhľadom na mesto v Córdobe, 12 km od Mediny Azahara a 700 metrov od paláca Viana. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza 1,4 km od mešity v Córdobe a ponúka súkromné ​​parkovisko a bezplatné Wi-Fi. Apartmán má 1 spálňu, satelitnú TV s plochou obrazovkou, vybavenú kuchyňu s chladničkou a mikrovlnnou rúrou, práčku a 1 kúpeľňu s bidetom. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Medzi atrakcie v okolí patria veža Calahorra, palác Merced a rímsky chrám. Apartamento Loft La Magdalena sa nachádza 128 km od sevillského letiska. ..

Espectacular apartamento junto a la mezquita
Espectacular apartamento junto a la mezquita

9,2 / 10 (5 hodnotenie)

Espectacular apartamento junto sa nachádza v centre Córdoby, 500 metrov od mešity a 12 km od mediny Azahara. a la mezquita ponúka bezplatné Wi-Fi. Tento apartmán sa nachádza 1,5 km od paláca Merced a 4 km od nákupného centra El Zoco. Tento klimatizovaný apartmán má 1 spálňu, TV s plochou obrazovkou a kuchyňu s chladničkou a sporákom. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Medzi atrakcie v okolí patria veža Calahorra, palác Viana a synagóga. Espectacular apartamento junto a la mezquita sa nachádza 128 km od sevillského letiska. ..

Casa rural El Olivo de Córdoba
Casa rural El Olivo de Córdoba

8,1 / 10 (25 hodnotenie)

Casa rural El Olivo de Córdoba sa nachádza v Córdobe a ponúka záhradu, terasu, bar, bezplatné Wi-Fi pripojenie a výhľad do záhrady. Ponúka terasu a neplatené súkromné ​​parkovisko. Tento klimatizovaný apartmán má 4 spálne, TV s plochou obrazovkou, jedálenský kút a kuchyňu s chladničkou a sporákom. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Medina Azahara sa nachádza 12 km od apartmánov a mešita Cordoba je vzdialená 18 km. Casa rural El Olivo de Córdoba sa nachádza 137 km od sevillského letiska. ..

Luque´s Home By Guimar
Luque´s Home By Guimar

8,6 / 10 (31 hodnotenie)

V ubytovaní Luque´s Home By Guimar máte nárok na zľavu Genius! Luque 's Home sa nachádza v srdci Córdoby, v krátkej vzdialenosti od mešity Cordoba a rímskeho chrámu. By Guimar ponúka bezplatné Wi-Fi, klimatizáciu a vybavenie pre domácnosť, ako je varná doska a kávovar. Tento apartmán sa nachádza 12 km od mediny Azahara a 1,8 km od nákupného centra El Zoco. Tento apartmán má 2 spálne, kuchyňu s chladničkou a mikrovlnnou rúrou, TV s plochou obrazovkou, posedenie a 1 kúpeľňu so sprchou. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Medzi atrakcie v okolí patria Merced Palace, Viana Palace a Synagóga. Letisko Sevilla je vo vzdialenosti 132 km. ..

Hotel Boutique Caireles
Hotel Boutique Caireles

8,6 / 10 (1653 hodnotenie)

V ubytovaní Hotel Boutique Caireles máte nárok na zľavu Genius! Moderný hotel Boutique Caireles sa nachádza v historickom centre mesta Córdoba, oproti slávnej mešite, a ponúka bezplatné Wi-Fi, spoločnú terasu a TV miestnosť. Všetky klimatizované izby majú 1 manželskú posteľ alebo 2 samostatné lôžka, satelitnú TV s plochou obrazovkou a vlastnú kúpeľňu so sprchou, fénom a toaletnými potrebami zdarma. Vo všetkých izbách nájdete aj ovocný kôš a bezplatný minibar. Hotel Boutique Caireles ponúka nepretržite otvorenú recepciu a služby concierge. Ráno sa tu podávajú kontinentálne raňajky. K zázemiu patria aj turistické informácie, požičovňa bicyklov a úschovňa batožiny. Hotel Boutique Caireles je vzdialený 400 metrov od synagógy a 5 minút chôdze od rímskeho mosta. Do nákupného centra Zoco dôjdete autom za 10 minút. Na vlakovú stanicu v Córdobe sa dostanete pešo za 20 minút a letisko Córdoba je vzdialené 8 km. ..

Patio de la Corredera
Patio de la Corredera

8 / 10 (10 hodnotenie)

V ubytovaní Patio de la Corredera máte nárok na zľavu Genius! Patio de la Corredera sa nachádza v centre Córdoby, necelý 1 km od mešity Cordoba a 13 minút chôdze od veže Calahorra, a ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad do záhrady. Hostia môžu využívať plne vybavenú kuchyňu. Tento apartmán s 1 spálňou má TV s plochou obrazovkou, klimatizáciu a obývaciu izbu. Medzi atrakcie v okolí patria palác Viana, palác Merced a synagóga v Córdobe. Na sevillské letisko je to 128 km. ..

LOFT DELUXE ALMA GARDEN
LOFT DELUXE ALMA GARDEN

9,5 / 10 (29 hodnotenie)

LOFT DELUXE ALMA GARDEN sa nachádza v centre Córdoby a ponúka výhľad na mesto a terasu. K mešite v Córdobe je to 700 metrov a vo všetkých priestoroch je zadarmo dostupné Wi-Fi. Klimatizovaný apartmán má 1 spálňu, obývaciu izbu, plne vybavenú kuchyňu s chladničkou a kávovarom a 1 kúpeľňu so sprchou a fénom. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Medzi atrakcie v okolí patria synagóga, nákupné centrum El Zoco a palác Merced. Letisko Sevilla leží 127 km ďaleko. ..

El cachito de Angela
El cachito de Angela

9,1 / 10 (58 hodnotenie)

El cachito de Angela sa nachádza v Córdobe, 3,7 km od mešity a 11 km od mediny Azahara. Ponúka klimatizované ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi. Tento apartmán sa nachádza 3,4 km od veže Calahorra a 3,9 km od synagógy v Córdobe. Apartmán má 2 spálne, 1 kúpeľňu, posteľnú bielizeň, uteráky, TV s plochou obrazovkou, jedálenský kút, plne vybavenú kuchyňu a terasu s výhľadom na mesto. Medzi atrakcie v okolí patria Merced Palace, Viana Palace a Rímsky chrám. Letisko Sevilla je vo vzdialenosti 129 km. ..

Apartamento Duplex El Tinte
Apartamento Duplex El Tinte

8,4 / 10 (16 hodnotenie)

Apartamento Duplex El Tinte sa nachádza v Córdobe, 1,2 km od mešity a 13 km od mediny Azahara. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, klimatizáciou a terasou. Tento apartmán sa nachádza 1,6 km od synagógy v Córdobe a necelý 1 km od rímskeho chrámu. Apartmán má 2 spálne, 1 kúpeľňu, posteľnú bielizeň, uteráky, TV s plochou obrazovkou, plne vybavenú kuchyňu a terasu s výhľadom na mesto. Medzi atrakcie v okolí patria veža Calahorra, palác Viana a palác Merced. Apartamento Duplex El Tinte sa nachádza 127 km od sevillského letiska. ..

Imágenes de Viana
Imágenes de Viana

9,4 / 10 (9 hodnotenie)

Imágenes de Viana sa nachádza v Córdobe, 1,4 km od mešity, 11 km od mediny Azahara a 300 metrov od paláca Viana. Ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Tento apartmán sa nachádza 3,9 km od nákupného centra El Zoco a 1,8 km od veže Calahorra. Klimatizovaný apartmán má 2 spálne, obývaciu izbu, plne vybavenú kuchyňu s chladničkou a kávovarom a 1 kúpeľňu so sprchou a fénom. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Medzi atrakcie v okolí patria rímsky chrám, palác Merced a synagóga v Córdobe. Na sevillské letisko je to 130 km. ..

Coqueto apartamento céntrico
Coqueto apartamento céntrico

9,4 / 10 (66 hodnotenie)

Coqueto apartamento céntrico sa nachádza v Córdobe, necelý 1 km od mešity a 13 km od mediny Azahara. Ponúka klimatizované ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi. Tento apartmán sa nachádza 400 metrov od rímskeho chrámu a 1,3 km od synagógy v Córdobe. Tento apartmán má 1 spálňu, kuchyňu s chladničkou a mikrovlnnou rúrou, TV s plochou obrazovkou, posedenie a 1 kúpeľňu so sprchou. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Medzi atrakcie v okolí patria palác Viana, veža Calahorra a palác Merced. Coqueto apartamento céntrico stojí 128 km od sevillského letiska. ..

Hotel Finca Los Abetos
Hotel Finca Los Abetos

8,2 / 10 (616 hodnotenie)

Set 10 minút' drive from central Córdoba, Hotel Finca Los Abetos ponúka air-conditioned rooms with balconies. It features 2 sezónne outdoor pools, reštaurácia, a výhľad na surrounding Sierra de Córdoba Mountains. Všetky izby v tomto hoteli zahŕňajú bezplatné Wi-Fi, bezpečné, a flat-screen TV a medzinárodné kanály. Privátne kúpeľné comes with bath or shower and free toiletries. Surrounded by záhrady, Maestre Escuela má a peaceful setting. Outdoors you will also find 2 seven-a-side football pitches. There are 2 seasonal pools. It features a traditional Andalusian interior courtyard and terrace s výhľadmi na hory, kde sa môžete tešiť a drink or meal. Breakfast sa podáva v hotelovom café. Receptión má cestovný lístok a je otvorený 24 hodín. K dispozícii je bezplatný parkovací stôl, ako aj bicykel storage and bike repair service. ..

Tendillas Suites
Tendillas Suites

9,5 / 10 (56 hodnotenie)

V ubytovaní Tendillas Suites máte nárok na zľavu Genius! Tendillas Suites sa nachádza v samom srdci Córdoby a ponúka výhľad na mesto a zdieľaný lounge. Tento apartmán sa nachádza 700 metrov od mešity v Córdobe a 11 km od mediny Azahara. Klimatizovaný apartmán má 1 spálňu, obývaciu izbu, plne vybavenú kuchyňu s chladničkou a kávovarom a 1 kúpeľňu so sprchou a toaletnými potrebami zdarma. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Personál nepretržite otvorenej recepcie hovorí anglicky a španielsky a ochotne vám poskytne praktické informácie o okolí. Medzi atrakcie v okolí patria rímsky chrám, palác Merced a palác Viana. Letisko Sevilla leží od Tendillas Suites 131 km. ..

Centro de Cordoba con Parking Gratuito
Centro de Cordoba con Parking Gratuito

9,4 / 10 (149 hodnotenie)

Centro de Cordoba con Parking Gratuito sa nachádza v Córdobe, iba 400 metrov od mešity Cordoba, a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a neplatené súkromné ​​parkovisko. Tento apartmán sa nachádza 12 km od mediny Azahara a 600 metrov od synagógy v Córdobe. Klimatizovaný apartmán má 2 spálne, obývaciu izbu, plne vybavenú kuchyňu s chladničkou a kávovarom a 2 kúpeľne s bidetom a fénom. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Medzi atrakcie v okolí patria rímsky chrám, palác Merced a palác Viana. Letisko Sevilla je vo vzdialenosti 131 km. ..

Altabib Riad
Altabib Riad

8,8 / 10 (260 hodnotenie)

V ubytovaní Altabib Riad máte nárok na zľavu Genius! Altabib Riad sa nachádza v Córdobe, necelý 1 km od mešity Cordoba, a ponúka služby concierge, nefajčiarske izby, záhradu, bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch a terasu. K dispozícii je vírivka a požičovňa bicyklov. K dispozícii je izbová služba, nepretržite otvorená recepcia a organizácia výletov. Všetky apartmány majú klimatizáciu, káblovú TV s plochou obrazovkou, chladničku, kávovar, sprchu, toaletné potreby zadarmo a šatníkovú skriňu. Všetky izby majú balkón a niektoré aj výhľad do záhrady. Izby majú vlastnú kúpeľňu, fén a posteľnú bielizeň. Altabib Riad stojí neďaleko veže Calahorra, paláca Viana a synagógy. Na letisko Sevilla je to 127 km. ..

Apartamento Avenida Parque
Apartamento Avenida Parque

8,3 / 10 (171 hodnotenie)

V ubytovaní Apartamento Avenida Parque máte nárok na zľavu Genius! Apartamento Avenida Parque sa nachádza asi 1,4 km od mešity Cordoba a ponúka ubytovanie s terasou, balkónom a výhľadom na mesto. Ubytovanie je vzdialené 8,6 km od mediny Azahara a poskytuje bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Klimatizovaný apartmán má 3 spálne, obývaciu izbu, plne vybavenú kuchyňu s chladničkou a kávovarom a 1 kúpeľňu s bidetom a sprchou. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Medzi atrakcie v okolí patria nákupné centrum El Zoco, synagóga a veža Calahorra. Apartamento Avenida Parque sa nachádza 128 km od sevillského letiska. ..

Historic Open House Córdoba
Historic Open House Córdoba

9,8 / 10 (21 hodnotenie)

Historic Open House Córdoba sa nachádza v Córdobe, 400 metrov od mešity Cordoba, a ponúka ubytovanie s terasou, bezplatným Wi-Fi, spoločnou kuchyňou a službou concierge. Ubytovanie má balkón a výhľad na mesto. Tento klimatizovaný prázdninový dom má 4 spálne, obývaciu izbu, plne vybavenú kuchyňu s chladničkou a kávovarom a 6 kúpeľní s bidetom a sprchou. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Na mieste je k dispozícii detské ihrisko. Medzi atrakcie v okolí Historic Open House Córdoba patrí veža Calahorra, palác Viana a synagóga. Na letisko Sevilla je to 128 km a hotel zaisťuje platenú dopravu na letisko. ..

Piso cerca mezquita
Piso cerca mezquita

8,2 / 10 (5 hodnotenie)

V ubytovaní Piso cerca mezquita máte nárok na zľavu Genius! Tento klimatizovaný apartmán s terasou sa nachádza 1,5 km od mešity v Córdobe. Veža Calahorra je vzdialená 2 km. Apartmán má posedenie, jedálenský kút a kuchyňu s mikrovlnnou rúrou. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Piso cerca mezquita stojí 1,2 km od rímskeho chrámu a 1,5 km od paláca Viana. ..

DS San Miguel Centro de Córdoba
DS San Miguel Centro de Córdoba

8,5 / 10 (16 hodnotenie)

DS San Miguel Centro de Córdoba sa nachádza v centre Córdoby, necelý 1 km od mešity a 11 km od Mediny Azahary. Tento apartmán sa nachádza 1 km od synagógy v Córdobe a 3,9 km od nákupného centra El Zoco. Klimatizovaný apartmán má 1 spálňu, obývaciu izbu, plne vybavenú kuchyňu s chladničkou a kávovarom a 1 kúpeľňu so sprchou. Nechýba ani TV s plochou obrazovkou. Medzi atrakcie v okolí patria Merced Palace, Viana Palace a Rímsky chrám. Letisko Sevilla leží 130 km ďaleko. ..

DS Asturias - Puente Romano
DS Asturias - Puente Romano

10 / 10 (2 hodnotenie)

V ubytovaní DS Asturias - Puente Romano máte nárok na zľavu Genius! DS Asturias - Puente Romano sa nachádza v Córdobe, iba 600 metrov od veže Calahorra a 1,5 km od synagógy. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi. Prázdninový dom má 3 spálne, káblovú TV s plochou obrazovkou a plne vybavenú kuchyňu s mikrovlnnou rúrou a sendvičovačom. Prázdninový dom má terasu. Hostia môžu relaxovať v záhrade. DS Asturias - Puente Romano sa nachádza 1,2 km od mešity Cordoba. ..

Apartamento Los Patios
Apartamento Los Patios

8,9 / 10 (29 hodnotenie)

Apartamento Los Patios sa nachádza v centre Córdoby, iba 500 metrov od mešity a 300 metrov od synagógy v Córdobe, a ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad na mesto. Tento apartmán sa nachádza 10 km od mediny Azahara a necelý 1 km od veže Calahorra. Klimatizovaný apartmán má 1 spálňu, obývaciu izbu, plne vybavenú kuchyňu s chladničkou a kávovarom a 1 kúpeľňu so sprchou a toaletnými potrebami zdarma. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Medzi atrakcie v okolí patria nákupné centrum El Zoco, Merced Palace a Viana Palace. Na sevillské letisko je to 127 km. ..

Cruz Conde 5
Cruz Conde 5

9,3 / 10 (531 hodnotenie)

V ubytovaní Cruz Conde 5 máte nárok na zľavu Genius! Cruz Conde 5 sa nachádza v Córdobe, 800 metrov od mešity a 500 metrov od centra. Ponúka klimatizované izby s bezplatným Wi-Fi pripojením a terasou. Všetky apartmány majú plne vybavenú kuchyňu s jedálenským stolom, satelitnú TV s plochou obrazovkou a vlastnú kúpeľňu so sprchou, bezplatnými toaletnými potrebami a fénom. K vybaveniu patrí chladnička, sporák, umývačka riadu, kávovar a rýchlovarná kanvica. Na mieste si môžete prenajať auto. Medzi atrakcie v okolí patria rímsky chrám, palác Merced a palác Viana. Na letisko Sevilla je to 131 km a hotel zaisťuje platenú dopravu na letisko. ..

NH Córdoba Califa
NH Córdoba Califa

8,5 / 10 (4858 hodnotenie)

V ubytovaní NH Córdoba Califa máte nárok na zľavu Genius! Nachádzajúca sa na okraji historického Judería, NH Córdoba Califa ponúka klimatizované izby s bezplatným Wi-Fi pripojením, salónik a satelitný TV. Cordoba AVE Train Station je s 800 metrov away. Hotel je 10 minút chôdze od Mezquita Cathedral, a UNESCO World Heritage Site. Mnohé obchodné obchody a typické tapas bary môžu byť umiestnené v surrounding streets. NH Córdoba Califa má typický Andalúzsky nádvorie a lounge bar. A daily breakfast buffet is served in the café. Each spacious room features functional décor, and many offer city views. Bathrooms include a hairdryer and toiletries. The hotel offers on-site parking at an extra cost. Je to ľahký prístup k A4 a A431 Motorways. ..

ALHAJAS DE CORDOBA
ALHAJAS DE CORDOBA

9,5 / 10 (491 hodnotenie)

V ubytovaní ALHAJAS DE CORDOBA máte nárok na zľavu Genius! ALHAJAS DE CORDOBA sa nachádza 1,7 km od mešity v Córdobe a ponúka klimatizované ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi. Aparthotel má terasu, výhľad do záhrady, posedenie, TV s plochou obrazovkou, plne vybavenú kuchyňu s chladničkou a umývačkou riadu a vlastnú kúpeľňu so sprchou a toaletnými potrebami zdarma. K vybaveniu patrí mikrovlnná rúra, varná doska, sendvičovač, kávovar a rýchlovarná kanvica. Medzi atrakcie v okolí patria palác Viana, palác Merced a veža Calahorra. Na letisko Sevilla je to 129 km. ..

Habitaciones Dulces Sueños
Habitaciones Dulces Sueños

8,6 / 10 (72 hodnotenie)

V ubytovaní Habitaciones Dulces Sueños máte nárok na zľavu Genius! Habitaciones Dulces Sueños sa nachádza v Córdobe, 4,3 km od mešity a 12 km od mediny Azahara. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie vo všetkých priestoroch a súkromné ​​parkovisko. Všetky apartmány majú klimatizáciu a TV s plochou obrazovkou. Na mieste si môžete požičať bicykle. Medzi atrakcie v okolí Habitaciones Dulces Sueños patrí palác Merced, palác Viana a rímsky chrám. Na letisko Sevilla je to 129 km. ..

Holiday Home 5, Cordoba
Holiday Home 5, Cordoba

Holiday Home 5, Cordoba sa nachádza v Córdobe, iba 16 km od mešity Cordoba, a ponúka ubytovanie so záhradou, terasou, grilom a bezplatným Wi-Fi. Tento apartmán sa nachádza 15 km od paláca Viana a 16 km od rímskeho chrámu. Tento klimatizovaný apartmán má 3 spálne, TV a kuchyňu s chladničkou a sporákom. V okolí sa môžete venovať jazde na koni. Medina Azahara je vzdialená 18 km a palác Merced 14 km. Letisko Sevilla leží 143 km ďaleko. ..

Noches de ensueño
Noches de ensueño

9,1 / 10 (108 hodnotenie)

Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza v Córdobe, 800 metrov od mešity. Vo všetkých priestoroch je zadarmo dostupné Wi-Fi. V kuchyni je umývačka riadu, sporák, kávovar a rýchlovarná kanvica. Nechýba ani TV s plochou obrazovkou. Noches de ensueño stojí 400 metrov od rímskeho chrámu a 600 metrov od paláca Merced. ..

La Posada De Sojo
La Posada De Sojo

9,7 / 10 (108 hodnotenie)

La Posada De Sojo sa nachádza v centre Córdoby, necelý 1 km od mešity Cordoba a 13 km od Mediny Azahary. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a posedením. Apartmány majú klimatizáciu, plne vybavenú kuchyňu s jedálenským kútom, TV s plochou obrazovkou a vlastnú kúpeľňu so sprchou, bezplatnými toaletnými potrebami a fénom. K vybaveniu patrí chladnička, umývačka riadu, mikrovlnná rúra, kávovar a rýchlovarná kanvica. Medzi atrakcie v okolí patria veža Calahorra, palác Viana a synagóga. Na sevillské letisko je to 129 km. ..

Apartamentos La Cámara II Córdoba Corredera
Apartamentos La Cámara II Córdoba Corredera

9,6 / 10 (14 hodnotenie)

V ubytovaní Apartamentos La Cámara II Córdoba Corredera máte nárok na zľavu Genius! Apartamentos La Cámara II Córdoba Corredera sa nachádza v centre Córdoby, kúsok od mešity a veže Calahorra. Ponúka bezplatné Wi-Fi, klimatizáciu a vybavenie pre domácnosť, ako je mikrovlnná rúra a kávovar. Na mieste je súkromné ​​parkovisko. Medina Azahara je 13 km ďaleko. Tento apartmán má 2 spálne, kuchyňu s chladničkou a sporákom, TV s plochou obrazovkou, posedenie a 1 kúpeľňu so sprchou. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Apartamentos La Cámara II Córdoba Corredera stojí neďaleko paláca Viana, paláca Merced a synagógy. Na letisko Sevilla je to 128 km. ..

Alojamientos El Duque - Loft Plaza de las Tendillas
Alojamientos El Duque - Loft Plaza de las Tendillas

8,1 / 10 (45 hodnotenie)

V ubytovaní Alojamientos El Duque - Plaza de las Tendillas Loft máte nárok na zľavu Genius! Alojamientos El Duque - Plaza de las Tendillas Loft má ideálnu polohu v centre Córdoby a má záhradu. Ponúka terasu a Wi-Fi zadarmo. Klimatizovaný apartmán má 1 spálňu, obývaciu izbu, plne vybavenú kuchyňu s chladničkou a kávovarom a 1 kúpeľňu s vaňou a toaletnými potrebami zdarma. Nechýba ani TV s plochou obrazovkou. Medzi atrakcie v okolí patria mešita Cordoba, rímsky chrám a palác Merced. Alojamientos El Duque - Loft Plaza de las Tendillas sa nachádza 131 km od sevillského letiska. ..

Apartamento Lucano
Apartamento Lucano

9,6 / 10 (17 hodnotenie)

Apartamento Lucano sa nachádza v centre Córdoby a ponúka balkón s výhľadom na mesto. K mešite v Córdobe je to 500 metrov a vo všetkých priestoroch je zadarmo dostupné Wi-Fi. Klimatizovaný apartmán má 2 spálne, obývaciu izbu, plne vybavenú kuchyňu s chladničkou a kávovarom a 1 kúpeľňu so sprchou a toaletnými potrebami zdarma. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Medzi atrakcie v okolí patria veža Calahorra, palác Viana a synagóga. Letisko Sevilla leží 128 km ďaleko. ..

Apartamento La Traviesa
Apartamento La Traviesa

9,5 / 10 (4 hodnotenie)

Apartamento La Traviesa sa nachádza v Córdobe, 1,9 km od mešity Cordoba a 12 km od mediny Azahara. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, klimatizáciou a terasou. Ubytovanie má balkón a výhľad na mesto. Prázdninový dom má 1 spálňu, kuchyňu s chladničkou a mikrovlnnou rúrou a 2 kúpeľne so sprchou, fénom a práčkou. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Personál recepcie vám ochotne poskytne informácie o okolí. Apartamento La Traviesa poskytuje službu požičania bicyklov a áut. Medzi atrakcie v okolí patria palác Viana, palác Merced a rímsky chrám. Letisko Sevilla leží 129 km ďaleko. ..

Mezquita Apartamento
Mezquita Apartamento

9,2 / 10 (98 hodnotenie)

Mezquita Apartamento má vynikajúcu polohu v centre Córdoby a ponúka balkón. Tento apartmán sa nachádza 200 metrov od mešity v Córdobe a 12 km od mediny Azahara. Tento klimatizovaný apartmán má 2 spálne, satelitnú TV a kuchyňu s chladničkou a mikrovlnnou rúrou. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Medzi atrakcie v okolí patria veža Calahorra, palác Viana a synagóga. Mezquita Apartamento sa nachádza 128 km od sevillského letiska. ..

Piso plaza la compañía
Piso plaza la compañía

9,4 / 10 (38 hodnotenie)

Piso plaza la compañía má výhodnú polohu v centre Córdoby a ponúka výhľad na mesto a terasu. Tento apartmán ponúka balkón a bezplatné Wi-Fi. Tento klimatizovaný apartmán má 6 spální, TV s plochou obrazovkou, jedálenský kút, kuchyňu s chladničkou a obývaciu izbu. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Medzi atrakcie v okolí patria mešita Cordoba, rímsky chrám a palác Merced. Piso plaza la compañía stojí 131 km od sevillského letiska. ..