Apartmán
VACARE - Apartamento 3 habitaciones, Capricho en el centro de Santander!
8,6 / 10 (11 hodnotenie)
5 Calle Macías Picavea, 39003 Santander, Španielsko
Zobraziť na mapeUbytovanie (apartmán) VACARE - Apartamento 3 habitacions, Capricho en el centro de Santander! Ubytovanie VACARE - Apartamento 3 habitacions, Capricho en el centro de Santander! S klientskym hodnotením 8. 6 / 10 je ubytovanieVACARE - Apartamento 3 habitacions, Capricho en el centro de Santander! .
VACARE - Apartamento 3 habitaciones, Capricho en el centro de Santander! - Fotografie
VACARE - Apartamento 3 habitaciones, Capricho en el centro de Santander! - Adresa
Booking.comVACARE - Apartamento 3 habitaciones, Capricho en el centro de Santander! - Popis
VACARE - Apartamento 3 habitaciones, Capricho en el centro de Santander! - Vybavenie ubytovania
Médiá a technológie
Kúrenie
Dláždená/Mramorová podlaha
Rozkladacia pohovka
Súkromný vchod
Vešiak na oblečenie
Zásuvka pri posteli
Žehlička
Varenie
Mikrovlnná rúra
Kuchyňa
Kávovar
Chladnička
Práčka
Kuchynské potreby
Personál hovorí týmito jazykmi:
Výhľad do záhrady
Výhľad na pamiatku
Výhľad
Výhľad na hory
Výhľad na mesto
Rôzne
Expresné prihlásenie/odhlásenie
Úschova batožiny
Možnosť vystavenia faktúry
Turistické informácie
Individuálne prihlásenie/odhlásenie
Exteriér a výhľad
Rodinné izby
Kúrenie
Všetky priestory nefajčiarske
Klimatizácia
Charakteristika budovy
Žehlič nohavíc
Služba žehlenia
Denné upratovanie
Vybavenie izby
Písací stôl
Pohovka
Posedenie
Parkovanie
Balkón
Vonkajší nábytok
Exteriér
Skriňa alebo šatňa
Obliečky
Kúpeľňa
Terasa
Balkón
Obývací priestor
Hasiace prístroje
Spálňa
Verejné parkovanie je možné zadarmo na priľahlom mieste (rezervácia nie je možná).
Internet
TV
Jedlo a pitie
Bezdrôtové internetové pripojenie je dostupné v celom hoteli zadarmo.
Ďalšie ubytovanie v meste Santander
Santarene a un paso de Cañadio sa nachádzajú v Santandere, 1,9 km od pláže Playa Los Peligros a 2,2 km od pláže Playa El Sardinero II. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a TV. 2,2 km od pláže Playa El Sardinero I a 3,7 km od prístavu Santander. Apartmán má 3 spálne, plne vybavenú kuchyňu a 2 kúpeľne. Medzi atrakcie v okolí patria Puerto Chico, festivalový palác Santander a kasíno El Sardinero. Santarene a un paso de Cañadio sa nachádzajú 8 km od letiska Santander. ..
8,9 / 10 (1620 hodnotenie)
V ubytovaní Eurostars Hotel Real máte nárok na zľavu Genius! Tento impresívny palác-štýl budovy ponúka krásne výhľady cez Santander Bay a El Sardinero Beach. It has a free gym and elegant, classic-style rooms with free Wi-Fi. The bright, air-conditioned rooms v Hotel Real má satelitný TV a niektoré z morských výhľadov. Veľké kúpeľy sa skladajú s kúpeľom a hairdryer. Hostia môžu obdivovať pohľad na zátoku z reštaurácie, elegantný bar a veľký koktejl terasa. Hotel Real's award-winning El Puntal restaurant servíruje Cantabrian kuchyne a offers a výber z 180 wines. ..
8,6 / 10 (12 hodnotenie)
Apartamentos Céntrico con vistas a Bahia de Santander sa nachádzajú v Santandere, 2,7 km od Puerto Chico, 2,8 km od festivalového paláca Santander a 4,4 km od kasína El Sardinero. Ubytovanie je vzdialené 1,1 km od prístavu Santander a ponúka bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Apartmán má 3 spálne, káblovú TV s plochou obrazovkou a plne vybavenú kuchyňu s chladničkou, sporákom, práčkou, umývačkou riadu a mikrovlnnou rúrou. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Apartmán je vzdialený 5,5 km od paláca La Magdalena a 5,6 km od polostrova Magdalena. Na letisko Santander je to 6 km. ..
8,2 / 10 (5 hodnotenie)
Planta baja con jardín en el Centro sa nachádza v Santandere, 2,2 km od pláže Playa Los Peligros, 2,5 km od Playa El Sardinero II a 2,5 km od Playa El Sardinero I. Ponúka záhradu, výhľad do záhrady a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Tento apartmán má 2 spálne, kuchyňu s chladničkou a umývačkou riadu, TV s plochou obrazovkou, posedenie a 1 kúpeľňu so sprchou. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Medzi atrakcie v okolí patria Puerto Chico, festivalový palác Santander a katedrála Santander. Letisko Santander je vzdialené 8 km. ..
6 / 10 (172 hodnotenie)
City House Alisas sa nachádza hneď vedľa trajektového prístavu v centre Santandera a má nepretržite otvorenú recepciu. Vlaková a autobusová stanica Santander je vzdialená iba 200 metrov. City House Alisas má veľké prakticky zariadené izby s trezorom, satelitnou TV s plochou obrazovkou a telefónom. Majú aj modernú kúpeľňu. City House Alisas má kaviareň s reštauráciou otvorenou až do neskorých hodín. Ponúka veľký výber sendvičov a šalátov, rovnako ako menu à la carte. K dispozícii je aj bar. City House Alisas sa nachádza len kúsok od cesty S-10 a katedrála Santander je vzdialená iba 400 metrov. Hotel má vlastné parkovisko. ..
Playa El Sardinero je vzdialená 2,3 km. Apartamento Escandón 1 sa nachádza v Santandere, 2,9 km od pláže Playa Los Peligros a 1,9 km od Puerto Chico. 2,3 km od pláže Playa El Sardinero II. Ponúka bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Tento apartmán má 2 spálne, TV s plochou obrazovkou a kuchyňu. Medzi atrakcie v okolí patria katedrála Santander, knižnica Menendez Pelayo a štadión El Sardinero. Apartamento Escandón 1 sa nachádza 8 km od letiska Santander. ..
5,8 / 10 (177 hodnotenie)
ALOJAMIENTOS RH - ALTAMAR sa nachádza v Santandere, 2,1 km od Puerto Chico a 2,2 km od festivalového paláca Santander. K dispozícii je spoločná kuchyňa, služba concierge a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Ubytovanie je nefajčiarske a je vzdialené 1,4 km od prístavu Santander. Izby majú vlastnú kúpeľňu a niektoré tiež terasu. ALOJAMIENTOS RH - ALTAMAR sa nachádza 3,8 km od kasína El Sardinero a 4,9 km od paláca La Magdalena. Na letisko Santander je to 7 km. ..
8,9 / 10 (22 hodnotenie)
Cómodo apartamento en Puertochico, cerca de todo sa nachádza v Santandere, len 1,5 km od pláže Playa Los Peligros. Ponúka ubytovanie s výhľadom na mesto, bezplatné Wi-Fi pripojenie a neplatené súkromné parkovisko. Tento apartmán sa nachádza 800 metrov od festivalového paláca Santander a 1,6 km od kasína El Sardinero. Apartmán má 3 spálne, kuchyňu s chladničkou a sporákom a 1 kúpeľňu so sprchou, toaletnými potrebami zadarmo a práčkou. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. V okolí sa môžete venovať pešej turistike. Medzi atrakcie v okolí patria Playa El Sardinero II, Playa El Sardinero I a Puerto Chico. Cómodo apartamento en Puertochico, cerca de todo leží 8 km od letiska Santander. ..
Hotel Coqueto Apto en Pleno Centro sa nachádza v Santandere, 2,1 km od pláže Playa El Sardinero II, 2,2 km od pláže Playa Los Peligros a 2,2 km od pláže Playa El Sardinero I. Tento apartmán sa nachádza 3,1 km od kasína El Sardinero a 3,9 km od prístavu Santander. Apartmán má 3 spálne, obývaciu izbu, plne vybavenú kuchyňu s chladničkou a kávovarom a 1 kúpeľňu so sprchou a toaletnými potrebami zdarma. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Medzi atrakcie v okolí patria Puerto Chico, festivalový palác Santander a katedrála Santander. Coqueto Apto en Pleno Centro sa nachádza 9 km od letiska Santander. ..
8,4 / 10 (3941 hodnotenie)
V ubytovaní Hotel Picos De Europa máte nárok na zľavu Genius! Hotel Picos de Europa sa nachádza v srdci mesta Santander, iba 600 metrov od železničnej stanice Santander. Tento malý hotel ponúka komfortné izby s bezplatným pripojením na internet. Väčšina izieb v hoteli Picos de Europa má súkromný balkón. Nechýba ani vlastná kúpeľňa a TV. V hoteli je kaviareň s barom otvorená od 7:00 do 1:00, kde sa podávajú jedlá a občerstvenie, . K dispozícii je tiež nepretržite otvorená recepcia. Hotel Picos de Europa stojí kúsok pešo od katedrály Santander. V okolí hotela nájdete mnoho obchodov a reštaurácií. Neďaleko hotela sa nachádza prístavisko trajektov a hlavná autobusová stanica a na letisko Santander sú to len 4 km. ..
Ubytovanie Nuevo sa nachádza 1,9 km od pláže Playa Los Peligros a 2,2 km od pláže Playa El Sardinero II. Apto con Garaje Privado ponúka ubytovanie v centre Santanderu. 2,3 km od pláže Playa El Sardinero I a 2,4 km od kasína El Sardinero. Apartmán má balkón, výhľad na more, 2 spálne, obývaciu izbu, TV s plochou obrazovkou, vybavenú kuchyňu s chladničkou a sporákom a 2 kúpeľne so sprchou. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Medzi atrakcie v okolí patria Puerto Chico, festivalový palác Santander a katedrála Santander. Nuevo stojí 8 km od letiska Santander. Apto con Garaje Privado. ..
10 / 10 (1 hodnotenie)
Ubytovanie sa nachádza v centre Santandera, 2,6 km od pláže Playa Los Peligros a 2,9 km od pláže Playa El Sardinero. Aj, Pleno centro, cerca de todo con wifi gratis y ascensor ponúka bezplatné Wi-Fi. Apartmán je vzdialený 3 km od pláže Playa El Sardinero II a 2,7 km od prístavu Santander. Tento apartmán má 3 spálne, kuchyňu s chladničkou a umývačkou riadu, TV s plochou obrazovkou, posedenie a 1 kúpeľňu so sprchou. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Medzi atrakcie v okolí patria Puerto Chico, festivalový palác Santander a katedrála Santander. Pleno centro, cerca de todo con wifi gratis a ascensor leží 7 km od letiska Santander. ..
5,2 / 10 (4 hodnotenie)
Apartmány en el centro de Santander sa nachádzajú v Santandere, 2,2 km od Playa Los Peligros, 2,4 km od Playa El Sardinero II a 2,5 km od Playa El Sardinero I. Tento apartmán sa nachádza 2,7 km od kasína El Sardinero a 3,8 km od prístavu Santander. Tento apartmán s 1 spálňou má bezplatné Wi-Fi pripojenie, TV s plochou obrazovkou, práčku a kuchyňu s mikrovlnnou rúrou a sendvičovačom. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Medzi atrakcie v okolí patria Puerto Chico, festivalový palác Santander a katedrála Santander. Na letisko Santander je to 8 km. ..
9 / 10 (4 hodnotenie)
Sweet Surrender sa nachádza 1,1 km od pláže Playa Los Peligros a 1,9 km od pláže Playa El Sardinero I. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie a terasu. 2,1 km od pláže Playa El Sardinero II a 3,7 km od paláca La Magdalena. Tento klimatizovaný apartmán má 2 spálne, káblovú TV s plochou obrazovkou a kuchyňu s chladničkou a mikrovlnnou rúrou. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Medzi atrakcie v okolí patria Puerto Chico, festivalový palác Santander a kasíno El Sardinero. Na letisko Santander je to 10 km. ..
10 / 10 (1 hodnotenie)
Precioso apartamento en Santander sa nachádza v Santandere, 1,4 km od pláže Playa Los Peligros a 1,6 km od pláže Playa El Sardinero. Aj, rovnako ako 1,9 km od Playa El Sardinero II. Ponúka výhľad na mesto a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Apartmán má 2 spálne, TV s plochou obrazovkou a plne vybavenú kuchyňu s chladničkou, sporákom, práčkou, umývačkou riadu a mikrovlnnou rúrou. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Medzi atrakcie v okolí patria Puerto Chico, festivalový palác Santander a kasíno El Sardinero. Precioso apartamento en Santander leží 9 km od letiska Santander. ..
8,2 / 10 (31 hodnotenie)
Aptos Cama del Rey ideal parejas sa nachádza v Santandere, 6,5 km od prístavu Santander, 7,2 km od prístavu Puerto Chico a 7,3 km od festivalového paláca Santander, a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Tento apartmán sa nachádza v budove z roku 1950, 9,2 km od kasína El Sardinero a 10 km od Campo Municipal de Golf Matalenas. Apartmán má 1 spálňu a balkón s výhľadom do záhrady. Tento apartmán má terasu s výhľadom na mesto, TV s plochou obrazovkou, dobre vybavenú kuchyňu s chladničkou, sporákom a umývačkou riadu a 1 kúpeľňu so sprchou a toaletnými potrebami zdarma. Apartmán je vzdialený 10 km od paláca La Magdalena a polostrova Magdalena. Letisko Santander je vzdialené 7 km. ..
10 / 10 (24 hodnotenie)
V ubytovaní Estilo japandi Sardinero máte nárok na zľavu Genius! Estilo japandi Sardinero sa nachádza v Santandere, necelý 1 km od pláže Playa El Sardinero II. Ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným Wi-Fi, nepretržite otvorenou recepciou a turistickými informáciami. Ponúka výhľad na mesto a záhradu a je vzdialený 1 km od pláže Playa El Sardinero I. Apartmán má 2 spálne, kuchyňu s chladničkou a mikrovlnnou rúrou a 1 kúpeľňu so sprchou, toaletnými potrebami zadarmo a práčkou. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Na mieste si môžete požičať bicykle. Medzi atrakcie v okolí Estilo japandi Sardinero patria Playa de Los Molinucos, Playa Los Peligros a Casino El Sardinero. Na letisko Santander je to 9 km. Ubytovanie zaisťuje platenú dopravu na letisko. ..
8 / 10 (3 hodnotenie)
Egoleta sa nachádza v Santandere, 1,2 km od Playa Los Peligros, 1,9 km od Playa El Sardinero I a 2 km od Playa El Sardinero II. Ponúka ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi. Tento apartmán sa nachádza 2,3 km od pláže Bikini a 3 km od pláže Playa del Puntal. Tento apartmán má 1 spálňu, kuchyňu s chladničkou a sporákom, TV s plochou obrazovkou, posedenie a 1 kúpeľňu so sprchou. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Na mieste je terasa av okolí sa môžete venovať golfu a potápaniu. Medzi atrakcie v okolí hotela Egoleta patria festivalový palác Santander, Puerto Chico a kasíno El Sardinero. Na letisko Santander je to 10 km. ..
9,3 / 10 (128 hodnotenie)
Ubytovanie sa nachádza v Santandere, necelý 1 km od pláže Playa Los Peligros a 18 minút chôdze od pláže Playa El Sardinero. Aj, Apartamentos Reina Victoria ponúka výhľad na mesto a bezplatné Wi-Fi. Apartmány majú klimatizáciu, plne vybavenú kuchyňu s jedálenským kútom, TV s plochou obrazovkou a vlastnú kúpeľňu so sprchou, bezplatnými toaletnými potrebami a fénom. K dispozícii je chladnička, sporák, mikrovlnná rúra a kávovar. Medzi atrakcie v okolí patria festivalový palác Santander, Puerto Chico a kasíno El Sardinero. Apartamentos Reina Victoria leží 10 km od letiska Santander a za príplatok zaisťuje kyvadlovú dopravu na letisko. ..
7,8 / 10 (249 hodnotenie)
Toto ubytovanie v súkromí sa nachádza v Santandere, 1,4 km od Camino de Santiago en Santander, a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a neplatené súkromné parkovisko. Dvojlôžková izba s manželskou posteľou a TV s plochou obrazovkou. K dispozícii sú tiež bezplatné toaletné potreby a fén. Habitaciones Estrella del Norte sa nachádzajú 1,8 km od pláže El Sardinero a 2,3 km od kasína El Sardinero. Letisko Santander je vo vzdialenosti 6 km. ..
Ubytovanie Nuevo sa nachádza 1,6 km od Playa Los Peligros, 1,7 km od Playa El Sardinero I a 1,8 km od Playa El Sardinero II. Piso en pleno centro ponúka ubytovanie v Santander. K dispozícii je balkón a terasa. Apartmán má 2 spálne, kuchyňu s chladničkou a sporákom a 2 kúpeľne so sprchou, toaletnými potrebami zadarmo a práčkou. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Medzi atrakcie v okolí patria Puerto Chico, festivalový palác Santander a kasíno El Sardinero. Nuevo stojí 9 km od letiska Santander. Piso en pleno centro. ..
8,9 / 10 (42 hodnotenie)
Ubytovanie sa nachádza v Santandere, 2 km od Playa Los Peligros, 2,3 km od Playa El Sardinero II a 2,3 km od Playa El Sardinero. I, Apto centro Simón ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Tento apartmán sa nachádza 2,4 km od kasína El Sardinero a 3,5 km od prístavu Santander. Apartmán má terasu, výhľad na mesto, 2 spálne, obývaciu izbu, TV s plochou obrazovkou, vybavenú kuchyňu s chladničkou a sporákom a 1 kúpeľňu so sprchou. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Medzi atrakcie v okolí patria Puerto Chico, festivalový palác Santander a katedrála Santander. Apto centro Simón sa nachádza 8 km od letiska Santander. ..
9,1 / 10 (13 hodnotenie)
Ubytovanie sa nachádza 2 km od Playa Los Peligros, 2,3 km od Playa El Sardinero II a 2,3 km od Playa El Sardinero. Ja, Apto. Central - Novo zrekonštruovaný! Ponúka výhľad na mesto a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Apartmán má 1 spálňu, káblovú TV s plochou obrazovkou a plne vybavenú kuchyňu s chladničkou, umývačkou riadu, práčkou, sporákom a mikrovlnnou rúrou. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Medzi atrakcie v okolí patria Puerto Chico, festivalový palác Santander a katedrála Santander. Apto stojí 8 km od letiska Santander. Central - Novo zrekonštruovaný!. ..
9,1 / 10 (1846 hodnotenie)
V ubytovanie Sercotel El Balcon de la Bahia Suites máte nárok na zľavu Genius! Hotel El Balcón de la Bahía Suites sa nachádza v Santanderi a ponúka ubytovanie iba pre dospelých so záhradou a terasou. Ponúka turistické informácie, úschovu batožiny a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Ubytovanie sa nachádza v blízkosti obľúbených atrakcií, ako je Puerto Chico, festivalový palác Santander a kasíno El Sardinero. Všetky izby majú písací stôl, TV s plochou obrazovkou, vlastnú kúpeľňu, posteľnú bielizeň a uteráky. Izby sú vybavené bezpečnostnou schránkou a niektoré majú aj balkón a iné výhľad do záhrady. Všetky izby majú šatníkovú skriňu a kávovar. Hotel Balcón de la Bahía Suites sa nachádza neďaleko pláží Playa Los Peligros, Playa El Sardinero II a Playa El Sardinero I. Na letisko Santander je to 8 km. ..
9 / 10 (3 hodnotenie)
Apartamento los pinares playa del Sardinero sa nachádza necelý 1 km od pláže Playa El Sardinero II. Ponúka výhľad na mesto, terasu a balkón. Nachádza sa menej ako 1 km od Playa El Sardinero I, záhrady a súkromné parkovisko. Apartmán má 3 spálne, TV s plochou obrazovkou a plne vybavenú kuchyňu s chladničkou, sporákom, práčkou, mikrovlnnou rúrou a varnou doskou. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Medzi atrakcie v okolí patria Playa Los Peligros, kasíno El Sardinero a Puerto Chico. Na letisko Santander je to 11 km. ..
Precioso piso en El centro de Santander sa nachádza v Santanderi, 2,9 km od pláže Playa El Sardinero. I, 3 km od Playa El Sardinero II, a 1,7 km od Puerto Chico. Pláž Playa Los Peligros je vzdialená 2,8 km a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých priestoroch. Apartmán má 3 spálne, TV s plochou obrazovkou a kuchyňu. Medzi atrakcie v okolí patria festivalový palác Santander, katedrála Santander a knižnica Menendez Pelayo. Na letisko Santander je to 7 km. ..
9,4 / 10 (57 hodnotenie)
V ubytovanie Moderno e iluminado Apartamento cerca de todo máte nárok na zľavu Genius! Moderno e iluminado Apartmán cerca de todo sa nachádza pri pláži v Santandere, 1,6 km od pláže Playa Los Peligros a 1,4 km od Puerto Chico. Na mieste je neplatené súkromné parkovisko. Playa El Sardinero I je vzdialená 1,2 km a Playa El Sardinero II 1,3 km. Apartmán má 2 spálne a kuchyňu s chladničkou, sporákom a kávovarom. Nechýba ani TV s plochou obrazovkou. Medzi atrakcie v okolí patria kasíno El Sardinero, festivalový palác Santander a štadión El Sardinero. Na letisko Santander je to 10 km..
EL BALCÓN DE CHARLES sa nachádza asi 700 metrov od pláže Playa El Sardinero II. Ponúka výhľad do záhrady, terasu a balkón. Pláž Playa El Sardinero I je vzdialená 1 km od pláže a ponúka bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Apartmán má 2 oddelené spálne, obývaciu izbu, plne vybavenú kuchyňu s chladničkou a sporákom a 1 kúpeľňu. Nechýba ani TV s plochou obrazovkou. Medzi atrakcie v okolí patria Playa de Los Molinucos, kasíno El Sardinero a Puerto Chico. EL BALCÓN DE CHARLES sa nachádza 10 km od letiska Santander. ..
9,2 / 10 (4 hodnotenie)
V ubytovaní Apartamento Céntrico con Parking máte nárok na zľavu Genius! Apartamento Céntrico sa nachádza v Santandere, len 2,9 km od pláže Playa Los Peligros. con Parking ponúka ubytovanie s výhľadom na mesto, bezplatné Wi-Fi pripojenie a neplatené súkromné parkovisko. Tento apartmán sa nachádza v budove z roku 1983, 2,5 km od prístavu Santander a 3,6 km od kasína El Sardinero. Apartmán má 2 spálne, satelitnú TV s plochou obrazovkou, vybavenú kuchyňu s chladničkou a umývačkou riadu, práčku a 1 kúpeľňu s bidetom. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Medzi atrakcie v okolí patria Puerto Chico, festivalový palác Santander a katedrála Santander. Na letisko Santander je to 7 km. ..
10 / 10 (2 hodnotenie)
Gran Apartamento ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a neplatené súkromné parkovisko. sk El Centro de Santander con GARAGE sa nachádza v Santanderi, len 1,6 km od Puerto Chico. 2,5 km od pláže Playa Los Peligros a 3,9 km od kasína El Sardinero. Apartmán má 4 spálne, obývaciu izbu, plne vybavenú kuchyňu s chladničkou a kávovarom a 3 kúpeľne so sprchou a fénom. K dispozícii je aj TV s plochou obrazovkou, práčka a 3 kúpeľne s vaňou. Medzi atrakcie v okolí patria festivalový palác Santander, prístav Santander a katedrála Santander. Gran Apartamento en el Centro de Santander con Garage leží 7 km od letiska Santander. ..
8 / 10 (855 hodnotenie)
Hostal Cabo Mayor sa nachádza v meste Santander, 50 metrov od železničnej stanice Santander a 5 minút chôdze od prístavu. Wi-Fi je dostupné zadarmo. Všetky moderné izby majú výhľad na mesto, TV s plochou obrazovkou, chladničku a príslušenstvo na prípravu čaju a kávy. K dispozícii je aj písací stôl, trezor a vlastná kúpeľňa s vaňou alebo sprchou, fénom a toaletnými potrebami zdarma. K dispozícii je posteľná bielizeň a uteráky. Na recepcii si môžete vyžiadať turistické informácie a úschovu batožiny. K dispozícii je aj služba prania bielizne, požičovňa bicyklov a doprava na letisko. Penzión sa nachádza 5 minút chôdze od katedrály a historického centra. Na letisko Bilbao je to 108 km. ..
8 / 10 (1 hodnotenie)
Casa Sol con amplia terraza sa nachádza v Santandere, 1,6 km od pláže Playa Los Peligros a 1,8 km od pláže Playa El Sardinero II. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a TV s plochou obrazovkou. Tento apartmán sa nachádza 1,6 km od kasína El Sardinero a 3,4 km od Campo Municipal de Golf Matalenas. Apartmán má terasu, 2 spálne, obývaciu izbu a dobre vybavenú kuchyňu. Medzi atrakcie v okolí patria Playa El Sardinero I, Puerto Chico a festivalový palác Santander. Casa Sol con amplia terraza sa nachádza 8 km od letiska Santander. ..
5,9 / 10 (33 hodnotenie)
V ubytovaní precioso apartament en el casco historico santander máte nárok na zľavu Genius! Apartamento en El casco historico santander sa nachádza v Santandere, len 1,2 km od Puerto Chico a 1,5 km od festivalového paláca Santander, a ponúka terasu. Apartmán je vzdialený 2,5 km od pláže Playa El Sardinero I a 2,7 km od kasína El Sardinero. Tento klimatizovaný apartmán má 2 spálne, TV a kuchyňu s chladničkou. Apartmán je vzdialený 2,2 km od pláže Playa Los Peligros a 2,4 km od pláže Playa El Sardinero II. Letisko Santander je vzdialené 8 km. El casco historico santander. ..
7,2 / 10 (1866 hodnotenie)
Hostal La Mexicana sa nachádza 250 metrov od katedrály Santa Maria de la Asunción a ponúka nepretržite otvorenú recepciu, bezplatnú úschovu batožiny a noviny zdarma. Vlaková stanica Feve je vzdialená 500 metrov. Všetky vykurované izby majú drevenú podlahu, TV, šatníkovú skriňu a vlastnú kúpeľňu s vaňou alebo sprchou. K dispozícii je aj bezplatné Wi-Fi. V okolí nájdete množstvo obchodov a reštaurácií, ktoré podávajú čerstvé morské plody. Hostal La Mexicana sa nachádza 10 minút chôdze od pulzujúceho námestia Plaza de Cañadío s niekoľkými klubmi a barmi. Penzión má ideálnu polohu, 9 minút chôdze od prístaviska trajektov Santander, odkiaľ vyplávajú spoje do Anglicka, a 100 metrov od nákupného centra Mercado de Abastos. Letisko Santander je vzdialené 10 minút jazdy a neďaleko nájdete verejné parkovisko. ..
9 / 10 (1 hodnotenie)
Cómodo, independiente y coqueto apartament sa nachádza v Santandere, 300 metrov od pláže Playa El Sardinero II, a ponúka terasu, záhradu a bezplatné Wi-Fi. Tento apartmán sa nachádza 1,7 km od Puerto Chico a 2 km od Campo Municipal de Golf Matalenas. Tento apartmán má 3 spálne, kuchyňu s chladničkou a sporákom, TV s plochou obrazovkou, posedenie a 2 kúpeľne so sprchou. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Medzi atrakcie v okolí patria Playa El Sardinero I, Playa El Camello a Casino El Sardinero. Cómodo, independiente y coqueto apartament stojí 11 km od letiska Santander. ..
8,3 / 10 (3 hodnotenie)
Apartamento Cisneros Santander sa nachádza v Santanderi, 1,9 km od Puerto Chico, 4 km od festivalového paláca a 4,4 km od kasína El Sardinero. Ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. 2,9 km od pláže Playa Los Peligros. Apartmán má 1 spálňu, obývaciu izbu s TV s plochou obrazovkou, plne vybavenú kuchyňu a 1 kúpeľňu. Apartamento Cisneros Santander sa nachádza 4,9 km od prístavu Santander a 5,9 km od Campo Municipal de Golf Matalenas. Na letisko Santander je to 7 km. ..
8,2 / 10 (98 hodnotenie)
Apartamentos los Balcones sa nachádza v oblasti San Román, 4,2 km od centra mesta Santander, a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a terasu. Pláž El Sardinero je vzdialená 6 km a prístav Santander 5 km. Apartmány majú jedálenský kút a posedenie s TV s plochou obrazovkou. Niektoré apartmány majú terasu a/alebo balkón s výhľadom do záhrady. Nechýba ani umývačka riadu a kávovar. Niektoré apartmány majú kuchynku s mikrovlnnou rúrou a chladničkou. Vo vlastnej kúpeľni nájdete bidet a fén. Nechýba ani posteľná bielizeň. Apartamento los Balcones sa nachádza 22 km od letoviska Santillana del Mar. Na letisko Santander je to 6 km. ..
Dávila sa nachádza v Santandere, 1,2 km od pláže Playa El Sardinero. I, 1,3 km od Playa El Sardinero II a 1,4 km od Playa Los Peligros. K dispozícii je aj balkón. Apartmán má 2 spálne, obývaciu izbu s TV s plochou obrazovkou, plne vybavenú kuchyňu a kúpeľňu. Medzi atrakcie v okolí patria kasíno El Sardinero, Puerto Chico a festivalový palác Santander. Dávila stojí 10 km od letiska Santander. ..
8,4 / 10 (22 hodnotenie)
Los ATICOS sa nachádza v Santandere, 2 km od pláže La Maruca, a ponúka výhľad na mesto, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a neplatené súkromné parkovisko. Všetky apartmány majú posedenie, TV s plochou obrazovkou a vlastnú kúpeľňu s fénom, bidetom a sprchou. V kuchyni je chladnička, umývačka riadu, mikrovlnná rúra a kávovar. Apartmán je vzdialený 2,1 km od pláže Playa Virgen del Mar a 6,1 km od prístavu Santander. Letisko Santander je vzdialené 7 km. ..
6,8 / 10 (9 hodnotenie)
Pisazo en Pleno centro!! Tento apartmán sa nachádza 5,9 km od Campo Municipal de Golf Matalenas a 6,7 km od paláca La Magdalena. Apartmán má 3 spálne, TV s plochou obrazovkou a kuchyňu. Apartmán je vzdialený 4,5 km od kasína El Sardinero a 5 km od prístavu Santander. Na letisko Santander je to 7 km. ..
Pisazo en el corazon de la ciudad sa nachádza asi 1,6 km od pláže Los Peligros a ponúka ubytovanie s balkónom, kávovarom a výhľadom na more. Apartmány Playa El Sardinero II a Playa El Sardinero sú vzdialené 1,9 km a 1,9 km od apartmánov. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi. Klimatizovaný apartmán má 3 oddelené spálne, obývaciu izbu, plne vybavenú kuchyňu s chladničkou a sporákom a 1 kúpeľňu. Nechýba ani TV. Medzi atrakcie v okolí patria Puerto Chico, festivalový palác Santander a kasíno El Sardinero. Na letisko Santander je to 8 km. ..
9,3 / 10 (145 hodnotenie)
V ubytovaní apartament La Coqueta máte nárok na zľavu Genius! Apartamento La Coqueta sa nachádza v Santandere, 5,1 km od prístavu, 6,3 km od prístavu Puerto Chico a 6,4 km od festivalového paláca Santander. Ponúka terasu, neplatené súkromné parkovisko a bezplatné Wi-Fi. Apartmán má spálňu, obývaciu izbu, plne vybavenú kuchyňu s chladničkou a kávovarom a kúpeľňu so sprchou a toaletnými potrebami zdarma. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Apartmán je vzdialený 8,8 km od kasína El Sardinero a 9,1 km od paláca La Magdalena. Na letisko Santander sú to 4 km. ..
Amplia casa con jardin sa nachádza v Santandere, 9,4 km od prístavu Santander, 11 km od prístavu Puerto Chico a festivalového paláca Santander. a un paso del centro de Santander ponúka ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi. Tento prázdninový dom sídli v budove z roku 2018, 11 km od kasína El Sardinero a 12 km od Campo Municipal de Golf Matalenas. Prázdninový dom má terasu, výhľad do záhrady, 3 spálne, obývaciu izbu, TV s plochou obrazovkou, vybavenú kuchyňu s chladničkou a umývačkou riadu a 2 kúpeľne so sprchou. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Na mieste je záhrada av okolí sa môžete venovať pešej turistike. Amplia casa con jardin a 13 km od paláca La Magdalena a polostrova Magdalena sa nachádzajú v centre de Santander. Na letisko Santander je to 7 km. ..
7,4 / 10 (38 hodnotenie)
V Somonte Costa, našom domove pre dovolenku, sa snažíme, aby náš priestor Váš domov, v úplne samostatnom prostredí, aby vaše súkromie a pobyt je čo najpríjemnejšie\r\n\r\nPonúka bezplatné parkovanie pre 2 vozidlá, nepretržite otvorenú recepciu a Wi-Fi zdarma. Prázdninový dom má terasu, výhľad do záhrady, 4 spálne, obývaciu izbu, TV s plochou obrazovkou, vybavenú a kompletne zrekonštruovanú kuchyňu s mikrovlnnou rúrou a chladničkou a 2 kúpeľne s bidetom. Na večeru si môžete zájsť do grilu. Somonte Costa sa nachádza 6 km od prístavu Santander a 7 km od Puerto Chico. Na letisko Santander je to 6 km. ..
8 / 10 (1 hodnotenie)
Apartamento luminoso con terrazas s výhľadom na mesto. Ponúka ubytovanie s terasou a balkónom, asi 1,8 km od pláže Playa El Sardinero I. Hotel je vzdialený 1,9 km od pláže Playa El Sardinero II a ponúka bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Tento apartmán má 3 spálne, kuchyňu s chladničkou a sporákom, TV s plochou obrazovkou, posedenie a 2 kúpeľne so sprchou. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Medzi atrakcie v okolí patria Puerto Chico, kasíno El Sardinero a festivalový palác Santander. Letisko Santander je vzdialené 8 km. ..
10 / 10 (7 hodnotenie)
Moderno apartamento en sa nachádza v Santandere, 2,6 km od pláže Playa Los Peligros. El centro de Santander ponúka ubytovanie s kasínom, bezplatným Wi-Fi, spoločnou kuchyňou a službou concierge. Apartmán je vzdialený 2,6 km od pláže Playa El Sardinero I a 2,7 km od pláže Playa El Sardinero II. Apartmán má 3 spálne, obývaciu izbu, plne vybavenú kuchyňu s chladničkou a kávovarom a 1 kúpeľňu s vaňou alebo sprchou a fénom. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Na mieste je detské ihrisko. Po dni strávenom pešou turistikou, lyžovaním alebo jazdou na bicykli môžu hostia relaxovať v spoločnom salóniku. Medzi atrakcie v okolí ubytovania Moderno apartament en el centro de Santander patrí Puerto Chico, festivalový palác Santander a katedrála Santander. Na letisko Santander je to 8 km. ..
10 / 10 (1 hodnotenie)
ALOJAMIENTO FAMILIAR GARAJE OPCIONAL Pre comunicaciones usar la opción mensaje privat Si deixeu un missatge en la sol·licitud de reserva no podem responders sa nachádza v Santandere, 2,3 km od festivalového paláca Santander, 3,1 km od prístavu Santander a 3,9 km od 2,2 km od prístavu Puerto Chico. Apartmán má 4 spálne, obývaciu izbu, plne vybavenú kuchyňu s chladničkou a kávovarom a 2 kúpeľne so sprchou a toaletnými potrebami zdarma. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. ALOJAMIENTO FAMILIAR sa nachádza 5 km od paláca La Magdalena. GARAJE OPCIONAL Para comunicaciones usar la opción mensaje privat Si deixeu un missatge en la sol·licitud de reserva no podarem respondros, zatiaľ čo polostrov Magdalena je 5,1 km ďaleko. Na letisko Santander je to 6 km. ..