Dovolenkový dom

Casa Rural con encanto en Las Arribes Abuelo Román

9,2 / 10 (8 hodnotenie)

26 Calle Larga de Abajo, 37251 Masueco, Španielsko

Zobraziť na mape

Ubytovanie (prázdninový dom) Casa Rural s rodinou en Las Arribes Abuelo Román sa nachádza v meste Masueco (Španielsko - Kastília a León). Ubytovanie Casa Rural con encanto en Las Arribes Abuelo Román je radené medzi 3 hviezdičkové hotely. S klientskym hodnotením 9. 2 / 10 je ubytovanie Casa Rural con encanto en Las Arribes Abuelo Román jedno z najlepšie hodnotených ubytovania v regióne Kastília a León.

Casa Rural con encanto en Las Arribes Abuelo Román - Fotografie

Casa Rural con encanto en Las Arribes Abuelo Román - Adresa

Booking.com

Casa Rural con encanto en Las Arribes Abuelo Román - Popis

Casa Rural s encantom a Las Arribes Abuelo Román má balkón. Tento prázdninový dom sídli v budove z roku 1950, 44 km od kostola Freixo de Espada a Cinta. Prázdninový dom má 4 spálne, TV a plne vybavenú kuchyňu s chladničkou, sporákom, práčkou, umývačkou riadu a mikrovlnnou rúrou. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Letisko Salamanca je vzdialené 111 km. .

Casa Rural con encanto en Las Arribes Abuelo Román - Vybavenie ubytovania

Obývací priestor

  • Vonkajší nábytok
  • Vonkajší krb
  • Záhrada
  • Gril
  • Terasa
  • Slnečná terasa
  • Priestory vhodné na piknik

Varenie

  • Detské ihrisko
  • Minigolf
  • Prehliadka alebo prednáška o miestnej kultúre
  • Pešia turistika
  • Pešie prehliadky

Kúpeľňa

  • Recepcia 24 hodín denne
  • Turistické informácie
  • Individuálne prihlásenie/odhlásenie
  • Možnosť vystavenia faktúry

Internet

  • Parkovacia garáž
  • Súkromné ​​parkovanie je možné zadarmo v areáli hotela (rezervácia nie je nutná).
  • Parkovanie pre handicapovaných

Spálňa

  • Stolové hry/puzzle
  • Herňa pre deti
  • Vonkajšie detské ihrisko

Personál hovorí týmito jazykmi:

  • Všetky priestory nefajčiarske
  • Nefajčiarske izby

Parkovanie

  • Stolové hry/puzzle
  • Herňa pre deti

Rôzne

  • Detský bazén
  • Opaľovacie lehátka alebo plážové kreslá

Exteriér

  • Golfové ihrisko (do 3 km)
  • Biliard

Médiá a technológie

  • Prenájom áut
  • Požičanie bicykla

Vybavenie izby

  • anglicky

Ďalšie ubytovanie v oblasti Kastília a León

Hostal Blazquez Sanchez
Hostal Blazquez Sanchez

7,7 / 10 (283 hodnotenie)

Hostal Blazquez Sanchez sa nachádza v Béjari, 31 km od La Alberca. Na mieste je bar. Neďaleko je k dispozícii verejné parkovisko. Izby sú vybavené TV. Hostal Blazquez Sanchez ponúka bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. K dispozícii je tiež zdieľaný lounge. V okolí sa môžete venovať rôznym aktivitám vrátane lyžovania a golfu. Hostal Blazquez Sanchez sa nachádza 49 km od Plasence a 15 km od Hervás. ..

Albergue La Casa del Camino
Albergue La Casa del Camino

8,7 / 10 (42 hodnotenie)

Albergue La Casa del Camino sa nachádza vo Valverde de la Virgen a ponúka sezónny vonkajší bazén, záhradu, zdieľaný lounge a terasu. Ubytovanie je vzdialené 10 km od kláštora San Marcos, 11 km od kostola San Isidoro a 12 km od katedrály Leon. Hostia si môžu zájsť na jedlo do reštaurácie alebo na drink do baru. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi. Izby majú spoločnú kúpeľňu, fén a posteľnú bielizeň. Každé ráno sa v hosteli podávajú raňajky formou bufetu a kontinentálne raňajky. Albergue La Casa del Camino sa nachádza 11 km od paláca Palacio del Conde Luna a 10 km od štvrte Junta de Castilla y León. Na letisko León je to 5 km. ..

Días de Luna
Días de Luna

9,3 / 10 (315 hodnotenie)

Días De Luna je kamenný dom zo začiatku 20. storočia, ktorý sa nachádza na rozsiahlom pozemku prírodnej rezervácie údolia Luna y Babia. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, saunu a bezplatné požičanie bicyklov. Hotel sa nachádza na polceste medzi Oviedom a Leónom, 8 km od diaľnice AP66. K priehrade Barrios de Luna sa dostanete za 5 minút. Farebné izby vo vidieckom štýle majú drevené podlahy a výhľad na hory. Všetky sú vykurované a majú písací stôl. Vo vlastnej kúpeľni nájdete fén a bio toaletné potreby. Hostia si môžu vychutnať domácu kuchyňu v reštaurácii Días De Luna. K dispozícii sú aj obedové balíčky. K dispozícii je knižnica s krbom, stolný tenis a šípky. K dispozícii je bezplatné parkovisko a prepážka s turistickými informáciami. ..

Housingleón - Casa Nueva a 400 metros de la Plaza Mayor
Housingleón - Casa Nueva a 400 metros de la Plaza Mayor

9,3 / 10 (58 hodnotenie)

Housingleón - Casa Nueva a 400 m de la Plaza Mayor sa nachádza v Leóne, necelý 1 km od katedrály Leon, 12 minút chôdze od kostola San Isidoro a 2,6 km od kláštora San Marcos, a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Tento apartmán sa nachádza v budove z roku 2020, 1,6 km od arény León a 1,4 km od obchodnej komory León. Apartmán má 3 spálne, obývaciu izbu s TV s plochou obrazovkou, plne vybavenú kuchyňu so sporákom a umývačkou riadu a 2 kúpeľne s vaňou alebo sprchou. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Medzi atrakcie v okolí patria Palacio del Conde Luna, FGULOM a Casa Botines. Letisko León je vzdialené 8 km. ..

La Galiana loft nature
La Galiana loft nature

10 / 10 (47 hodnotenie)

La Galiana loft nature sa nachádza v Casarejose, iba 48 km od opátstva Santo Domingo de Silos, a ponúka sezónny vonkajší bazén, záhradu a nepretržite otvorenú recepciu. Na mieste je neplatené súkromné ​​parkovisko. V okolí sa môžete venovať pešej turistike, rybárčeniu a cyklistike. Vila má terasu, 1 spálňu, obývaciu izbu a dobre vybavenú kuchyňu s chladničkou a sporákom. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Hostia môžu využívať vírivku. La Galiana loft nature ponúka aj gril. Na letisko Burgos je to 102 km. ..

BALCON a LA CATEDRAL! PRECIOSAS VISTAS! ATUAIRE
BALCON a LA CATEDRAL! PRECIOSAS VISTAS! ATUAIRE

8,3 / 10 (62 hodnotenie)

V ubytovaní BALCON a LA CATEDRAL! BALCON a LA CATEDRAL sa nachádzajú v Burgose, 800 metrov od múzea Burgos. PRECIOSAS VISTAS! Apartmán má balkón a výhľad do záhrady. Apartmán má terasu s výhľadom na mesto, 2 spálne, obývaciu izbu, satelitnú TV s plochou obrazovkou, vybavenú kuchyňu a 2 kúpeľne s bidetom a sprchou. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Na mieste si môžete prenajať auto. V okolí ubytovania BALCON a LA CATEDRAL nájdete mnoho zaujímavých miest. PRECIOSAS VISTAS! Na letisko Burgos je to 8 km. Ubytovanie zaisťuje platenú dopravu na letisko. ..

Lagar de Justa
Lagar de Justa

9,6 / 10 (19 hodnotenie)

V ubytovaní Lagar de Justa máte nárok na zľavu Genius! Lagar de Justa sa nachádza v Adradose, 32 km od hradu Peñafiel, a ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným Wi-Fi, spoločným salónikom a nepretržite otvorenou recepciou. Hostia si tu môžu zahrať stolný tenis a šípky. Vidiecky dom má 7 spální, 8 kúpeľní, posteľnú bielizeň, uteráky, satelitnú TV s plochou obrazovkou, jedálenský kút, plne vybavenú kuchyňu a terasu s výhľadom na bazén. Vidiecky dom má detské ihrisko a gril. Lagar de Justa stojí 93 km od letiska Valladolid a za príplatok zaisťuje kyvadlovú dopravu na letisko. ..

Céntrico y acogedor en Burgos VUT 09-450
Céntrico y acogedor en Burgos VUT 09-450

9,2 / 10 (10 hodnotenie)

V ubytovaní Céntrico y acogedor en Burgos VUT 09-450 máte nárok na zľavu Genius! Céntrico y acogedor en sa nachádza v Burgose, 1,2 km od múzea Burgos, 3,1 km od Kolosea Burgos a 200 metrov od Iglesia de San Gil. Burgos VUT 09-450 ponúka ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi. Tento apartmán sa nachádza 600 metrov od námestia Plaza Mayor Burgos a necelý 1 km od hradu Burgos. Tento apartmán má 1 spálňu, kuchyňu s chladničkou a sporákom, TV s plochou obrazovkou, posedenie a 1 kúpeľňu so sprchou. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Medzi atrakcie v okolí patria Art Center Caja de Burgos, Plaza de España Burgos a katedrála Burgos. Letisko Burgos je vzdialené 8 km. ..

Casa Rural Duquesa De La Conquista de Ávila
Casa Rural Duquesa De La Conquista de Ávila

9,2 / 10 (5 hodnotenie)

Casa Rural Duquesa De La Conquista de Ávila sa nachádza v meste Vega de Santa María a ponúka zariadenú terasu s grilom. Rustikálny vidiecky dom sa nachádza 20 minút jazdy od Ávily. Dom so 4 spálňami má obývaciu izbu s pohovkou, TV a DVD prehrávačom. Apartmán má kuchyňu s umývačkou riadu a sporákom. K dispozícii sú 3 kúpeľne. K dispozícii je farma s králikmi a kurčatami a deti môžu jazdiť na poníkovi. Z hotela sa ľahko dostanete na diaľnici A-6. Golfové ihrisko La Almarza je vzdialené 12 km. Do Madridu dôjdete autom za 1 hodinu. Na mieste je neplatené súkromné ​​parkovisko. ..

Hotel Rural El Perdigón
Hotel Rural El Perdigón

8,8 / 10 (202 hodnotenie)

Hotel Rural El Perdigón sa nachádza v bývalom statku, 11 km od Zamory. Tento hotel sa nachádza vedľa mestského kostola a ponúka krásny výhľad do okolia. Budova si zachovala pôvodnú štruktúru a materiály, ako sú drevené trámy a maurské dlaždice. Nachádza sa v blízkosti typických mestských pivníc a ponúka vlastnú reštauráciu, ktorá sa špecializuje na typické jedlá, grilované mäso a domáce dezerty. El Perdigón má aj spoločenskú miestnosť s knižnicou, záhradu a TV miestnosť so stolnými hrami. Vo všetkých priestoroch je zadarmo dostupné Wi-Fi. Izby majú kúrenie, TV s plochou obrazovkou a vlastnú kúpeľňu s fénom a toaletnými potrebami zdarma. Do Salamanky dôjdete autom za 40 minút. Na mieste je neplatené súkromné ​​parkovisko. ..

Principal Plaza
Principal Plaza

7,9 / 10 (191 hodnotenie)

V ubytovaní Principal Plaza máte nárok na zľavu Genius! Principal Plaza má ideálnu polohu v centre Salamanky a ponúka balkón. Tento apartmán sa nachádza len pár krokov od námestia Plaza Mayor Salamanca a 600 metrov od univerzity v Salamance a ponúka bezplatné Wi-Fi. Apartmán má terasu, výhľad na mesto, 3 spálne, obývaciu izbu, TV s plochou obrazovkou, vybavenú kuchyňu s chladničkou a sporákom a 2 kúpeľne so sprchou. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. V okolí sa môžete venovať lyžovaniu. Medzi atrakcie v okolí patria Múzeum Museo Historia de la Automoción, Pontificial University of Salamanca a Art Deco & Art Nouveau. Principal Plaza stojí 16 km od letiska Salamanca a za príplatok zaisťuje kyvadlovú dopravu na letisko. ..

La Casa de la Abuela Mari
La Casa de la Abuela Mari

9,3 / 10 (29 hodnotenie)

La Casa de la Abuela Mari sa nachádza v Trescasase, 8,1 km od námestia Plaza Mayor. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, balkónom alebo terasou, záhradou a sezónnym vonkajším bazénom. Prázdninový dom má terasu, výhľad na hory, posedenie, TV s plochou obrazovkou, plne vybavenú kuchyňu s chladničkou a sporákom a vlastnú kúpeľňu so sprchou a fénom. K dispozícii je aj umývačka riadu, mikrovlnná rúra, varná doska a kávovar. La Casa de la Abuela Mari sa nachádza 8,1 km od pamätníka Loba Capitolina a 8,6 km od mestských hradieb Segovia. Na letisko Adolfa Suareze Madrid-Barajas je to 112 km. ..

Albergue San Pelayo
Albergue San Pelayo

8,3 / 10 (462 hodnotenie)

Albergue San Pelayo sa nachádza v Puente Villarente na pútnickej ceste Santiago de Compostela. Má reštauráciu, bezplatné Wi-Fi a práčovňu. Tento očarujúce hostel sa nachádza v krásnej záhrade. Albergue San Pelayo má jednoducho zariadené izby v rustikálnom štýle s vlastnou kúpeľňou. León je vzdialený iba 8 km. Diaľnica A231 je vzdialená 13 km a do Ovieda dôjdete autom asi za 90 minút a do Leóna za 10 minút. ..

ALQUILAZ Apartamentos Turísticos
ALQUILAZ Apartamentos Turísticos

8,9 / 10 (1281 hodnotenie)

V ubytovaní ALQUILAZ Apartamentos Turísticos máte nárok na zľavu Genius! Alquilaz Apartamentos Turísticos sa nachádza v Zamore, 1,1 km od železničnej stanice Renfe Zamora a 1,1 km od Španielskeho červeného kríža. Ponúka ubytovanie s TV a kuchyňou. Medzi atrakcie v okolí patria námestie Plaza Mayor, veľkonočné múzeum Zamora a Etnografické múzeum Zamora. Letisko Salamanca je vzdialené 88 km. ..

Hotel Gabriel y Galán
Hotel Gabriel y Galán

7,2 / 10 (1930 hodnotenie)

Centrally situovaný, tento hotel sa nachádza 10 minút chôdze od nábreží Plaza Mayor, Salamanca katedrály a starej univerzity. It offers air-conditioned rooms and free Wi-Fi troughout. Hotel Gabriel y Galán features simple décor rooms. Každý z nich má flat-screen TV, dosku, telefón a súkromné ​​kúpeľne s bezplatnými toaletami. Je to jeho centrálna poloha, severné bary a reštaurácie môžu byť neďaleko. Hotel Gabriel y Galán má cestovný stôp a hairdryer s available at reception. ..

Casa Rural El Camino
Casa Rural El Camino

8,5 / 10 (11 hodnotenie)

Casa Rural El Camino sa nachádza približne 40 km od železničnej stanice Valladolid a ponúka ubytovanie s terasou, kávovarom a výhľadom do záhrady. Tento prázdninový dom stojí 30 km od kostola sv. Márie a divadla Teatro Calderón. Prázdninový dom má 3 spálne, 1 kúpeľňu, posteľnú bielizeň, uteráky, TV s plochou obrazovkou, jedálenský kút, plne vybavenú kuchyňu a terasu s výhľadom na mesto. Na mieste je záhrada s grilom av okolí sa môžete venovať pešej turistike a cyklistike. Prázdninový dom sa nachádza 31 km od múzea Casa-Museo de Zorrilla a 30 km od Colegio Mayor de Santa Cruz. Na letisko Valladolid je to 58 km. ..

AIRVA: Apartamento Martí Monsó
AIRVA: Apartamento Martí Monsó

8,6 / 10 (92 hodnotenie)

AIRVA: Apartamento Martí Monsó sa nachádza priamo v centre Valladolidu, len 1,4 km od železničnej stanice Valladolid a necelý 1 km od múzea Casa-Museo de Zorrilla. Apartmán sídli v budove z roku 1960, 49 km od katedrály Palencia a 700 metrov od katedrály Valladolid. Klimatizovaný apartmán má 1 spálňu, obývaciu izbu, plne vybavenú kuchyňu s chladničkou a kávovarom a 1 kúpeľňu so sprchou a toaletnými potrebami zdarma. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Medzi atrakcie v okolí patria námestie Plaza Mayor de Valladolid, Teatro Calderón divadlo a múzeum de Valladolid. Letisko Valladolid je vzdialené 14 km. ..

Calle San Pablo y Plaza Mayor
Calle San Pablo y Plaza Mayor

5,4 / 10 (106 hodnotenie)

Calle San Pablo y Plaza Mayor sa nachádza v Salamance, 0,5 km od univerzity, 0,2 km od námestia Plaza Mayor Salamanca a 700 metrov od múzea Art Deco & Art Nouveau. 800 metrov od múzea histórie de la Automoción. Apartmán má 2 oddelené spálne, 1 kúpeľňu, plne vybavenú kuchyňu s jedálenským kútom a TV. Calle San Pablo y Plaza Mayor má aj terasu. V okolí sa môžete venovať lyžovaniu. Univerzita Pontificial v Salamanke je vzdialená 0,3 km. ..

La Posada del Druida
La Posada del Druida

8,8 / 10 (847 hodnotenie)

La Posada del Druida sa nachádza vo Foncebadóne a ponúka záhradu, zdieľaný lounge, terasu a reštauráciu. K dispozícii je aj bar. Niektoré izby majú balkón s výhľadom na hory. Všetky izby majú šatníkovú skriňu a TV s plochou obrazovkou. Izby v La Posada del Druida majú vlastnú kúpeľňu so sprchou a toaletnými potrebami zdarma, Wi-Fi zdarma a niektoré tiež výhľad na mesto. Všetky izby majú posteľnú bielizeň a uteráky. La Posada del Druida podáva denne raňajky à la carte. Hrad Ponferrada je vzdialený 29 km. La Posada del Druida sa nachádza 71 km od letiska León a za príplatok zabezpečuje kyvadlovú dopravu na letisko. ..

Salamanca Rentals - Apartamento con terraza a 1 minuto de la Plaza Mayor
Salamanca Rentals - Apartamento con terraza a 1 minuto de la Plaza Mayor

9,9 / 10 (25 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Salamanca Rentals - Apartamento con terraza a 1 minúta v Plaza Mayor máte nárok na zľavu Genius! Salamanca Rentals - Apartamento con terraza a 1 minúta de la Plaza Mayor sa nachádza v centre Salamanky a má terasu. Tento apartmán ponúka balkón a bezplatné Wi-Fi. Klimatizovaný apartmán má 2 spálne, obývaciu izbu, plne vybavenú kuchyňu s chladničkou a kávovarom a 1 kúpeľňu so sprchou a toaletnými potrebami zdarma. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Medzi atrakcie v okolí patria námestie Plaza Mayor Salamanca, univerzita v Salamanke a múzeum histórie de la Automoción. Letisko Salamanca leží 16 km ďaleko. ..

VILLA TOMILLARES
VILLA TOMILLARES

10 / 10 (1 hodnotenie)

VILLA TOMILLARES sa nachádza asi 11 km od Kolosea Burgos a ponúka ubytovanie s terasou, balkónom a výhľadom na hory. Táto vila má vlastný bazén, záhradu a neplatené súkromné ​​parkovisko. Klimatizovaná vila má 4 spálne, obývaciu izbu, plne vybavenú kuchyňu s chladničkou a rýchlovarnou kanvicou a 3 kúpeľne s bidetom a sprchou. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Hostia môžu využívať krytý bazén a saunu. VILLA TOMILLARES sa nachádza 13 km od múzea Burgos a 4,9 km od Yacimientos de Atapuerca. Na letisko Burgos je to 12 km. ..

Apartamento Milo Ordoño
Apartamento Milo Ordoño

9,6 / 10 (125 hodnotenie)

Apartamento Milo Ordoño sa nachádza v centre Leóna, necelý 1 km od kláštora San Marcos a 9 minút chôdze od kostola San Isidoro. Ponúka ubytovanie s výhľadom na mesto a bezplatným Wi-Fi. Apartmán sídli v budove z roku 2022, 500 metrov od múzea Museo de León a 700 metrov od železničnej stanice Leon. Apartmán má spálňu, obývaciu izbu, plne vybavenú kuchyňu s chladničkou a kávovarom a kúpeľňu so sprchou a toaletnými potrebami zdarma. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Medzi atrakcie v okolí patria katedrála Leon, palác Palacio del Conde Luna a obchodná komora León. Na letisko León je to 6 km. ..

Casa Rural El Cipres
Casa Rural El Cipres

9 / 10 (20 hodnotenie)

Casa Rural El Cipres sa nachádza 50 metrov od opátstva Santo Domingo de Silos v meste Santo Domingo de Silos a ponúka ubytovanie s posedením. Apartmány majú TV s plochou obrazovkou, vlastnú kúpeľňu s bidetom, sprchou a toaletnými potrebami zdarma a kuchyňu s chladničkou, sporákom a umývačkou riadu. Niektoré apartmány majú terasu a/alebo balkón s výhľadom na mesto. Na letisko Burgos je to 65 km. ..

LA CASA DE LAS AZAS
LA CASA DE LAS AZAS

9,2 / 10 (6 hodnotenie)

La CASA DE LAS AZAS sa nachádza v meste Casle, 38 km od prírodného parku Hayedo de Tejera Negra. Ponúka ubytovanie s grilom, bezplatným Wi-Fi pripojením, nepretržite otvorenou recepciou a turistickými informáciami. V okolí sa môžete venovať pešej turistike, lyžovaniu a cyklistike. Prázdninový dom má terasu, výhľad na mesto, 3 spálne, obývaciu izbu, káblovú TV s plochou obrazovkou, vybavenú kuchyňu a 2 kúpeľne s bidetom a sprchou. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Prázdninový dom stojí 49 km od kostola San Lorenzo. Letisko Adolfa Suareze Madrid-Barajas leží od LA CASA DE LAS AZAS 94 km. ..

Exclusiva Casa y Finca Privada ITOS
Exclusiva Casa y Finca Privada ITOS

8,7 / 10 (27 hodnotenie)

V ubytovaní Exclusiva Casa y Finca Privada ITOS máte nárok na zľavu Genius! Exclusíva Casa s výhľadom na hory y Finca Privada ITOS ponúka ubytovanie s balkónom a kávovarom, asi 21 km od pamätníka Loba Capitolina. Ponúka záhradu a neplatené súkromné ​​parkovisko. Prázdninový dom má terasu, výhľad na mesto, 4 spálne, obývaciu izbu, TV s plochou obrazovkou, vybavenú kuchyňu s chladničkou a sporákom a 2 kúpeľne so sprchou. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Na mieste je k dispozícii detské ihrisko av okolí sa môžete venovať lyžovaniu. Exclusíva Casa y Finca Privada ITOS sa nachádza 22 km od mestských hradieb Segovia a Alcazar de Segovia. Na letisko Adolfa Suareze Madrid-Barajas je to 125 km. ..

Kampaoh Picos de Urbión
Kampaoh Picos de Urbión

9,2 / 10 (5 hodnotenie)

Kampaoh Picos de Urbión sa nachádza v Abejare, 33 km od autobusovej stanice Soria a 33 km od Čiernej lagúny Urbión. Ponúka záhradu a bar. Luxusný stan stojí 33 km od múzea Numantino a 35 km od námestia Mayor Soria. Kampaoh Picos de Urbión sa nachádza 110 km od letiska Logroño-Agoncillo. ..

vivienda turistica EL PATIO
vivienda turistica EL PATIO

Vivienda turistica EL PATIO sa nachádza v obci Saucelle. Prázdninový dom má terasu, 2 spálne, obývaciu izbu a dobre vybavenú kuchyňu. Nechýba ani TV s plochou obrazovkou. ..

Pozolico Hotel Rural
Pozolico Hotel Rural

8,5 / 10 (475 hodnotenie)

Pozolico Hotel Rural sa nachádza vedľa hradu Urueña a jeho jazera. Tento očarujúci hotel sa nachádza v krásnej záhrade s terasami a pergolami a ponúka izby a apartmány. Tento krásny dom si zachoval pôvodnú kamennú fasádu a trámové stropy a má svetlé, nápadné interiéry. K dispozícii je spoločenská miestnosť s krbom. Individuálne zariadené izby a apartmány majú atraktívny interiér, kúrenie, TV a vlastnú kúpeľňu. Apartmán má obývaciu izbu a kuchynský kút s chladničkou, varnou doskou, sendvičovačom, mikrovlnnou rúrou, kávovarom a mikrovlnnou rúrou. Wi-Fi je dostupné zadarmo. Reštaurácia podáva tradičnú kastílsku kuchyňu a pokrmy typické pre región Urueña. Okolie je ideálne pre pešiu turistiku, jazdu na koni a cyklistiku. Lagunas de Villafáfila je 25 minút jazdy ďaleko. ..

Apartamentos Turísticos Buenavista
Apartamentos Turísticos Buenavista

Apartamentos Turísticos Buenavista sa nachádza v La Robla, 25 km od kláštora San Marcos a katedrály Leon, a ponúka výhľad na hory. Nachádza sa 25 km od kostola San Isidoro a poskytuje služby concierge. Apartmán má 2 spálne, 1 kúpeľňu, posteľnú bielizeň, uteráky, satelitnú TV s plochou obrazovkou, jedálenský kút, plne vybavenú kuchyňu a balkón s výhľadom na mesto. Apartmán je vzdialený 26 km od paláca Palacio del Conde Luna a 25 km od múzea MUSAC-Castile & León. Na letisko León je to 29 km. ..

Yolanda
Yolanda

9,5 / 10 (176 hodnotenie)

V ubytovaní Yolanda máte nárok na zľavu Genius! Yolanda sa nachádza 600 metrov od námestia Plaza Mayor a 800 metrov od Etnografického múzea Zamora. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie a terasu. K dispozícii je aj balkón. Apartmán má 1 spálňu, satelitnú TV s plochou obrazovkou, vybavenú kuchyňu s chladničkou a sporákom, práčku a 1 kúpeľňu s bidetom. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Medzi atrakcie v okolí patria veľkonočné múzeum Zamora, futbalový štadión a Zamorská katedrála. Letisko Salamanca je vzdialené 88 km. ..

Apartamento Serranos Centro Histórico
Apartamento Serranos Centro Histórico

8,9 / 10 (29 hodnotenie)

Bonito apartamento en pleno centro histórico!!! V okolí sa môžete venovať pešej turistike. Univerzita Pontificial v Salamanke je vzdialená 100 metrov. Tento apartmán má 2 spálne, obývaciu izbu, TV s plochou obrazovkou, vybavenú kuchyňu s jedálenským kútom a 1 kúpeľňu so sprchou a práčkou. Medzi atrakcie v okolí Apartamento Bonito en pleno centro patria Art Deco a secesné múzeum, Museo Historia de la Automoción a konferenčné a výstavné centrum. ..

Casa Rural La Tablilla y La Terraza
Casa Rural La Tablilla y La Terraza

9,2 / 10 (15 hodnotenie)

Casa Rural La Tablilla a La Terraza sa nachádza v obci Navalperal de Tormes, iba 49 km od prírodnej rezervácie Garganta de los Infiernos, a ponúka reštauráciu, bar a nepretržite otvorenú recepciu. Tento prázdninový dom ponúka výhľad na rieku a do záhrady a bezplatné Wi-Fi. Prázdninový dom má terasu, výhľad na bazén, 6 spální, obývaciu izbu, TV s plochou obrazovkou, vybavenú kuchyňu s chladničkou a sporákom a 1 kúpeľňu s bidetom. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Na mieste je detské ihrisko. Hostia si môžu zaplávať vo vonkajšom bazéne, venovať sa pešej turistike alebo lyžovaniu, relaxovať v záhrade a využívať gril. Letisko Salamanca je vzdialené 94 km. ..

Hotel Valentin
Hotel Valentin

8,3 / 10 (850 hodnotenie)

Tento očarujúci hotel sa nachádza v obci Aguilar de Campo vedľa priehrady a je zariadený v rustikálnom štýle. Oddýchnite si v elegantnom salóniku a hotelových záhradách a neskôr sa najete v reštaurácii. V à la carte reštaurácii hotela Valentin si môžete vybrať zo širokej ponuky jedál. Valentin môže tiež organizovať svadby a špeciálne príležitosti v jednej z elegantných spoločenských miestností. Vďaka bezplatnému bezdrôtovému pripojeniu k internetu, ktoré je k dispozícii v celom hoteli, budete mať k dispozícii aktuálne informácie a e-maily s priateľmi. Navštívte jedno z neďalekých skvelých miest, ako je Santander alebo Burgos. Prípadne môžete preskúmať okolitú krajinu, napríklad pohorie Palentina. Môžete sa tiež vydať na jednodňový výlet na pobrežie pri mori, ktoré je vzdialené iba 50 km. Počas zimných mesiacov môžete využiť neďaleké zjazdovky, ktoré sú vzdialené iba 40 minút. Budete tiež len 50 minút od najbližších pláží,..

La Casa del Horno
La Casa del Horno

9,6 / 10 (7 hodnotenie)

La Casa del Horno sa nachádza v obci Cernégula, 37 km od Kolosea Burgos a múzea Burgos. V okolí sa môžete venovať pešej turistike. Ponúka reštauráciu, gril, výhľad na hory a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Apartmán má terasu, výhľad na mesto, 4 spálne, obývaciu izbu, TV s plochou obrazovkou, vybavenú kuchyňu s chladničkou a umývačkou riadu a 3 kúpeľne so sprchou. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Apartmán je vzdialený 36 km od námestia Plaza de España Burgos a mesta Iglesia de San Gil. Na letisko Burgos je to 43 km. ..

Housingleón - Pleno centro con garaje para motos y bicis
Housingleón - Pleno centro con garaje para motos y bicis

8,5 / 10 (35 hodnotenie)

Housingleón - Pleno centro con garaje pre motos y bicis sa nachádza priamo v centre Leóna, necelý 1 km od kostola San Isidoro a 13 minút chôdze od kláštora San Marcos. Ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad na mesto. 2,2 km od Leonskej katedrály. Tento apartmán má 1 spálňu, TV s plochou obrazovkou, jedálenský kút a kuchyňu s umývačkou riadu a mikrovlnnou rúrou. Medzi atrakcie v okolí Housingleón - Pleno centro con garaje pre motos a bicis patrí palác Palacio del Conde Luna, obchodná komora León a budova Casa Botines. ..

Parador de Turismo de León
Parador de Turismo de León

9,2 / 10 (673 hodnotenie)

Set in impressive 16th-century San Marcos kláštor, Parador de Turismo de León tvorí antique furnishings and tapestries. K dispozícii sú bezplatné Wi-Fi a balkóny. Izby v Parador Leon sú umiestnené v originálnej budove. Guests can enjoy traditional local kuchyne v hotelovej reštaurácii, ktoré ponúkajú range of regional wines. Ide aj o kaviareň ozdobené s murálnym paintingom. Hotel sa nachádza 10 minút chôdze od prechádzky od centra León, s jeho katedrálou a Palacio de los Guzmanes. Astorga a Maragata sú 46 km. ..

Casa Rural de Benjamin Palencia
Casa Rural de Benjamin Palencia

8,9 / 10 (7 hodnotenie)

Casa Rural de Benjamín Palencia sa nachádza v obci Villafranca de la Sierra a ponúka ubytovanie s terasou. Tento vidiecky dom má záhradu a neplatené súkromné ​​parkovisko. Vidiecky dom má 5 spální, obývaciu izbu s TV, vybavenú kuchyňu a 6 kúpeľní s vírivkou a vaňou. Uteráky a posteľná bielizeň sú zaistené. V okolí sa môžete venovať pešej turistike. Letisko Salamanca je vzdialené 73 km. ..

El Cauce
El Cauce

9,4 / 10 (100 hodnotenie)

El Cauce sa nachádza v obci San Medel a ponúka výhľad na hory, záhradu, zdieľaný lounge, terasu a reštauráciu. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné súkromné ​​parkovisko. Niektoré apartmány majú balkón a/alebo terasu s výhľadom na rieku. El Cauce podáva každé ráno kontinentálne raňajky. Na mieste je detské ihrisko. El Cauce sa nachádza 8,6 km od Kolosea Burgos a 11 km od múzea Burgos. Na letisko Burgos sú to 4 km. ..

La Guarida del Oso
La Guarida del Oso

7 / 10 (10 hodnotenie)

Tento prázdninový dom sa nachádza v Candelede, 42 km od Talavera de la Reina. Za pekného počasia môžete relaxovať pri sezónnom vonkajšom bazéne v záhrade. Súčasťou apartmánu je kuchyňa so sporákom a umývačkou. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. La Guarida del Oso má aj saunu. Na mieste si môžete zahrať stolný tenis a šípky a medzi obľúbené aktivity v okolí patrí golf. La Guarida del Oso sa nachádza 32 km od El Barco de Ávila a 48 km od Candelaria. V okolí sa môžete venovať rôznym aktivitám vrátane jazdy na koni, rybárčenia a kanoistiky. ..

Casa Chaluca
Casa Chaluca

9,5 / 10 (55 hodnotenie)

V ubytovaní Casa Chaluca máte nárok na zľavu Genius! Casa Chaluca sa nachádza asi 38 km od prírodnej rezervácie Garganta de los Infiernos a ponúka ubytovanie s výhľadom na hory, balkónom a kávovarom. Tento prázdninový dom sídli v budove z roku 2019 a ponúka bezplatné Wi-Fi. Prázdninový dom má 3 spálne, 2 kúpeľne, posteľnú bielizeň, uteráky, TV s plochou obrazovkou, jedálenský kút, plne vybavenú kuchyňu a terasu s výhľadom na mesto. Letisko Salamanca je vzdialené 71 km. ..

Acogedora casa rural con bañera de hidromasaje
Acogedora casa rural con bañera de hidromasaje

Acogedora casa rural con bañera de hidromasaje sa nachádza v meste Osorno, 49 km od katedrály Palencia, 42 km od vily Romana La Olmeda a 48 km od mesta Iglesia de Santa Columba. Tento prázdninový dom stojí 49 km od diecézneho múzea umenia a námestia Plaza Mayor Palencia. Dovolenkový dom má 1 spálňu, TV s plochou obrazovkou a plne vybavenú kuchyňu s chladničkou, sporákom, práčkou a mikrovlnnou rúrou. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Prázdninový dom stojí 49 km od autobusovej stanice Palencia a železničnej stanice RENFE. Letisko Burgos je vo vzdialenosti 71 km. ..

Alojamiento Lope de Fenar
Alojamiento Lope de Fenar

9,6 / 10 (16 hodnotenie)

Alojamiento Lope de Fenar sa nachádza v Leóne, necelý 1 km od kostola San Isidoro, 1,9 km od kláštora San Marcos a 800 metrov od katedrály Leon, a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Tento apartmán sa nachádza 1,2 km od obchodnej komory León a 1,1 km od arény León. Apartmán má 2 spálne, kuchyňu s chladničkou a umývačkou riadu a 1 kúpeľňu so sprchou, toaletnými potrebami zadarmo a práčkou. Nechýba ani TV s plochou obrazovkou. Medzi atrakcie v okolí patria Palacio del Conde Luna, FGULOM a Casa Botines. Na letisko León je to 7 km. ..

Casa Rural Las Águedas
Casa Rural Las Águedas

8,9 / 10 (143 hodnotenie)

Casa Rural Las Águedas sa nachádza v krásnom vidieckom dome s kamennými múrmi, 4 km od Astorga a pútnickej cesty Camino de Santiago. Ponúka vykurované izby v rustikálnom štýle. Má zdieľaný lounge s krbom a zariadenú terasu. Izby majú drevené stropné trámy a odhalené kamenné múry. Niektoré majú vlastnú kúpeľňu, iné majú prístup do zdieľanej kúpeľne. Las Águedas podáva raňajky v jedálni alebo salóniku. Na požiadanie je možné využívať kuchyňu a na záhrade je možné grilovať. Pred domom vedie pútnická cesta Camino de Santiago. Do Léonu sa dostanete autom za 40 minút a do Ponferrady za 30 minút. ..

Hotel Doña Sancha
Hotel Doña Sancha

9,3 / 10 (429 hodnotenie)

Tento očarujúci vidiecky hotel sa nachádza v meste Covarrubias a je obklopený stromami a veľkými záhradami. Ponúka bezplatné parkovanie, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a krytú verandu s výhľadom do krajiny. Všetky izby v hoteli Doña Sancha majú balkón s výhľadom do údolia. Majú veľké okná. Izby sú vykurované a majú minibar. K dispozícii je aj satelitná TV s plochou obrazovkou a USB portom. Každé ráno sa podávajú raňajky formou bufetu s džemom, čerstvým chlebom a miestnymi údeninami. Na recepcii je mikrovlnná rúra a čaj a káva zadarmo sú k dispozícii 24 hodín denne. Hotel Doña Sancha sa vyznačuje tradičnou kamennou a drevenou architektúrou. V obývacej izbe je otvorený krb a výber kníh a stolných hier. K dispozícii sú turistické informácie a požičovňa bicyklov. Okolie hotela je ideálne pre pešiu turistiku a jazdu na koni. Santo Domingo de Silos, Lerma a Burgos sú vzdialené 30 minút jazdy a archeologické nálezisko Sierra de Atapuerca 61 km. ..

Albergue Peregrinos La Casa Verde
Albergue Peregrinos La Casa Verde

8,2 / 10 (163 hodnotenie)

Albergue Peregrinos La Casa Verde sa nachádza v San Martíne del Camino, 26 km od kláštora San Marcos a 28 km od kostola San Isidoro. Ponúka ubytovanie so záhradou a bezplatným Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Ubytovanie je vzdialené približne 31 km od katedrály Leon, 27 km od paláca Palacio del Conde Luna a 25 km od paláca Palacio Episcopal de Astorga. Junta de Castilla Hostel je vzdialený 26 km od mesta y León a arény León. Niektoré izby majú výhľad do záhrady a všetky majú terasu. Všetky izby v hoteli Albergue Peregrinos La Casa Verde majú spoločnú kúpeľňu a posteľnú bielizeň. Každé ráno sa podávajú kontinentálne raňajky. Albergue Peregrinos La Casa Verde sa nachádza 26 km od železničnej stanice Leon a FGULOM. Na letisko León je to 21 km. ..

Casa del Sol 55
Casa del Sol 55

9,2 / 10 (4 hodnotenie)

Casa del Sol 55 sa nachádza v Cardeñadiji, 5,9 km od múzea Burgos, 8 km od Kolosea Burgos a 5,8 km od kostola La Merced. Tento prázdninový dom ponúka výhľad na mesto a do záhrady a bezplatné Wi-Fi. Tento prázdninový dom má 1 spálňu, kuchyňu s chladničkou a sporákom, TV s plochou obrazovkou, posedenie a 1 kúpeľňu so sprchou. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Konferenčné centrum Forum Evolucion Burgos a Múzeum ľudskej evolúcie sú vzdialené 5,9 km. Na letisko Burgos je to 12 km. ..

Villa en la Reserva de la Biosfera de Gordón
Villa en la Reserva de la Biosfera de Gordón

9,3 / 10 (7 hodnotenie)

Villa en la sa nachádza v Huergas de Gordón, 30 km od kostola San Isidoro. Reserva de la Biosfera de Gordón ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným Wi-Fi, spoločnou kuchyňou a spoločným salónikom. Ponúka balkón a neplatené súkromné ​​parkovisko. Vila má 5 spální, 2 kúpeľne, posteľnú bielizeň, uteráky, TV s plochou obrazovkou, jedálenský kút, plne vybavenú kuchyňu a terasu s výhľadom na hory. Vila sa nachádza 30 km od kláštora San Marcos a 31 km od katedrály Leon. Na letisko León je to 34 km. en la Reserva Biosfera de Gordón. ..

La Casa del Kender
La Casa del Kender

9,6 / 10 (26 hodnotenie)

La Casa del Kender sa nachádza v Casas del Abad, 19 km od prírodnej rezervácie Garganta de los Infiernos, a ponúka ubytovanie s bezplatnou požičovňou bicyklov, bezplatným Wi-Fi a turistickými informáciami. V okolí sa môžete venovať pešej turistike a lyžovaniu. Prázdninový dom má DVD prehrávač, kuchynský kút s chladničkou, sporákom a mikrovlnnou rúrou, obývaciu izbu s posedením a jedálenským kútom, 1 spálňu a 1 kúpeľňu so sprchou a vírivkou. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Hostia môžu využívať vírivku. Letisko Salamanca je vzdialené 107 km. ..