Vidiecky dom
Casa Rural Calderon de Medina I y II
10 / 10 (2 hodnotenie)
Calle Larga de los Fruteros 37, 47511 Siete Iglesias de Trabancos, Španielsko
Zobraziť na mapeUbytovanie (vidiecky dom) Casa Rural Calderon de Medina I a II sa nachádza v meste Siete Iglesias de Trabancos (Španielsko - Kastília a León) a ponúka svojim hosťom nefajčiarske izby, parkovanie zadarmoUbytovanie Casa Rural Calderon de Medina I a II sa nachádza v regióne Kastília a León as hodnotením 10/10 od klientov sa radí medzi najlepšie hodnotené ubytovanie v regióne.
Casa Rural Calderon de Medina I y II - Fotografie
Casa Rural Calderon de Medina I y II - Adresa
Booking.comCasa Rural Calderon de Medina I y II - Popis
Casa Rural Calderon de Medina I y II - Vybavenie ubytovania
Všeobecné
Všeobecné
Personál hovorí týmito jazykmi:
Personál hovorí týmito jazykmi:
Zabezpečenie
Zabezpečenie
Služby pre rodiny a zábava
Služby pre rodiny a zábava
Služby na recepcii
Služby na recepcii
Služby
Služby
Médiá a technológie
Médiá a technológie
Aktivity
Aktivity
Zvieratá
Zvieratá
Varenie
Varenie
Exteriér
Exteriér
Kúpeľňa
Kúpeľňa
Bezbariérový prístup
Bezbariérový prístup
Parkovanie
Parkovanie
Internet
Internet
Jedlo a pitie
Jedlo a pitie
Obývací priestor
Obývací priestor
Vybavenie izby
Vybavenie izby
Výhľad
Výhľad
Spálňa
Spálňa
Ďalšie ubytovanie v oblasti Kastília a León
8,5 / 10 (3663 hodnotenie)
V ubytovaní Vincci Frontaura máte nárok na zľavu Genius! Strategicky umiestnený v Valladolid's obchodnej oblasti, tento hotel boasty eye-catching design a fantastické facilities zahŕňajúce outdoor swimming pool. Admire the Vincci's interiors that begin with the impressive foyer and lounge area. Tu, find over-sized lampy, angular sofas a veľké použitie farieb a svetla. Všetky izby na Vincci Frontaura majú štýlový moderný dekor a zahŕňajú klimatizáciu, satelitný TV a bezpečný. Bathrooms feature a hairdryer and amenities. Spa je otvorený na víkendoch a pohode a telocvični, several malé bazény, a contrast shower, sauna a turecké kúpele. Hostia môžu využívať spa pre surfovanie a všetky body, ktoré treba booked in advance. Gym je otvorený od Monday to Thursday, od 08:00 do 22:00. The hotel serves a daily breakfast. Ide o sekciu s výrobkami pre celiacs. The hotel offers private on-site parking, subject to availability, for an additional charge. ..
9,1 / 10 (94 hodnotenie)
V ubytovaní Puente Romano by Salamancavacacional máte nárok na zľavu Genius! Puente Romano by Salamancavacacional sa nachádza v centre Salamanky, v blízkosti univerzity. Ponúka terasu, bezplatné Wi-Fi a práčku. Ubytovanie bolo postavené v roku 1982 a má balkón. Toto klimatizované štúdio má 1 spálňu, TV, jedálenský kút a kuchyňu s mikrovlnnou rúrou a chladničkou. Medzi atrakcie v okolí patria Place Mayor Salamanca, Museo Historia de la Automoción a Art Deco & Art Nouveau Museum. ..
9,3 / 10 (12 hodnotenie)
V ubytovaní Casa Rural San Roque máte nárok na zľavu Genius! Casa Rural San Roque sa nachádza v meste Fuenterrebollo, 44 km od hradu Peñafiel. Ponúka záhradu, bezplatné Wi-Fi pripojenie a nepretržite otvorenú recepciu. K dispozícii je aj balkón. Prázdninový dom má 4 spálne, TV s plochou obrazovkou a plne vybavenú kuchyňu s chladničkou, sporákom, práčkou, umývačkou riadu a mikrovlnnou rúrou. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Prázdninový dom stojí 50 km od kostola Veracruz. Na letisko Valladolid je to 113 km. ..
8,5 / 10 (470 hodnotenie)
HOTELSANMARTIN sa nachádza v meste Frómista a ponúka záhradu, terasu, reštauráciu a bar. Tento 1-hviezdičkový hotel ponúka bezplatné Wi-Fi. Katedrála Palencia je vzdialená 33 km a autobusová stanica Palencia 32 km. Izby sú vybavené šatníkovou skriňou. HOTELSANMARTIN poskytuje izby s balkónom, vlastnou kúpeľňou a TV s plochou obrazovkou. Každé ráno sa podávajú raňajky formou bufetu, kontinentálne a bezlepkové jedlá. Ubytovanie je vzdialené 32 km od železničnej stanice RENFE a diecézneho múzea umenia. Na letisko Burgos je to 89 km. ..
9,1 / 10 (159 hodnotenie)
Apartamento La Muralla parkovanie zadarmo ponúka ubytovanie s balkónom a kávovarom, asi 3,8 km od Kolosea Burgos. 1,2 km od múzea Burgos. Ponúka záhradu a neplatené súkromné parkovisko. Apartmán má terasu, výhľad na mesto, 3 spálne, obývaciu izbu, TV s plochou obrazovkou, vybavenú kuchyňu s chladničkou a mikrovlnnou rúrou a 1 kúpeľňu so sprchou. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Medzi atrakcie v okolí patria Burgos, Iglesia de San Gil a umelecké centrum Caja de Burgos. Na letisko Burgos je to 9 km. ..
9,1 / 10 (13 hodnotenie)
Antiguo Horno de María y Mielgo sa nachádza v Muelas del Pan, 21 km od parku Castillo a 22 km od katedrály Zamora. Ponúka terasu a spoločnú kuchyňu. K dispozícii je aj balkón. Prázdninový dom má DVD prehrávač, kuchyňu s chladničkou, umývačkou riadu a mikrovlnnou rúrou, obývaciu izbu s posedením a jedálenským kútom, 6 spální a 2 kúpeľne so sprchou a vaňou. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Po dni strávenom pešou turistikou, rybárčením alebo kanoistikou môžu hostia relaxovať v spoločnom salóniku. Prázdninový dom je vzdialený 22 km od múzea Baltasar Lobo a veľkonočného múzea Zamora. Na letisko Bragança je to 87 km. ..
8,6 / 10 (77 hodnotenie)
Hotel Rural Picos de Europa sa nachádza uprostred prírody vo Valle de Valdeón, na okraji obce Posada de Valdeón, v národnom parku Parque Nacional de los Picos de Europa a vedľa ulice Ruta del Cares. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a neplatené súkromné parkovisko. Ubytovanie má 8 izieb a 6 bungalovov alebo chát. Na mieste je bar a gril. Niektoré izby majú výhľad na hory, bazén alebo rieku. Izby v chatách sú vybavené TV. Recepcia je otvorená nepretržite. Neďaleko sa nachádza ulica Ruta del Cares. Hotel Rural Picos de Europa sa nachádza 33 km od mesta Llanes a 24 km od Potesu. ..
9,3 / 10 (18 hodnotenie)
Ubytovanie 'Mi casita' Típica, Tranquila s výhľadom do záhrady y Acogedora sa nachádza v Montejo, 41 km od univerzity v Salamanke a 40 km od múzea Historia de la Automoción. 40 km od námestia Plaza Mayor Salamanca. Ponúka záhradu a neplatené súkromné parkovisko. Tento prázdninový dom s 3 spálňami má bezplatné Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou, práčku a kuchyňu s chladničkou a mikrovlnnou rúrou. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Prázdninový dom je vzdialený 41 km od Univerzity Pontificial a múzea Art Deco & Art Nouveau. Letisko Salamanca je vzdialené 51 km. ..
8,6 / 10 (5 hodnotenie)
La Higuera Y El Nogal sa nachádza v meste La Aldehuela v štáte Ávila a ponúka súkromnú záhradu so sezónnym bazénom a grilom. Domy v rustikálnom štýle majú odhalené kamenné múry a výhľad na hory. Domy majú obývaciu izbu s krbom, posedením a TV. Kuchyňa je vybavená sklokeramickou varnou doskou, umývačkou riadu a práčkou. K dispozícii je 5 kúpeľní. La Higuera Y El Nogal má domy s vlastnou terasou s jedálenským stolom. Na mieste je neplatené súkromné parkovisko. Ubytovanie sa nachádza 15 km od prírodnej rezervácie Sierra de Gredos, v obľúbenej oblasti pre pešiu turistiku a jazdu na koni. Do miest Salamanca a Ávila dôjdete autom za 1 hodinu. ..
9,3 / 10 (30 hodnotenie)
Casas Rurales Trefacio sa nachádza v Trefácii, 113 km od Ponferrady. Bragança je vzdialené 53 km. Niektoré apartmány majú terasu a/alebo balkón s výhľadom na hory alebo mesto. Vo vlastnej kúpeľni nájdete vaňu alebo sprchu. Nechýba ani posteľná bielizeň. Casas Rurales Trefacio má aj gril. Na mieste si môžete požičať bicykle av okolí sa venovať jazde na koni. V okolí sa môžete venovať rôznym aktivitám vrátane potápania a cyklistiky. Casas Rurales Trefacio sa nachádza 11,5 km od mesta Puebla de Sanabria a 104 km od mesta Astorga. El Lago de Sanabria esta 6 km..
9,6 / 10 (17 hodnotenie)
Trojhviezdičkový hotel El Planeta Escondido sa nachádza v meste Losana de Pirón, 19 km od námestia Plaza Mayor, a ponúka záhradu, spoločný salónik a bar. Tento 3-hviezdičkový hotel ponúka izbovú službu a nepretržite otvorenú recepciu. Niektoré izby majú terasu s výhľadom na hory. Izby sú vybavené TV s plochou obrazovkou. Každá izba má vlastnú kúpeľňu s vírivkou, bezplatnými toaletnými potrebami a fénom. El Planeta Escondido ponúka izby s posteľnou bielizňou a uteráky. Každé ráno sa podávajú raňajky formou bufetu alebo bezlepkové raňajky. El Planeta Escondido má reštauráciu, ktorá podáva stredomorskú, marockú a miestnu kuchyňu. Na požiadanie sú k dispozícii aj vegetariánske, vegánske a bezmliečne pokrmy. Hotel ponúka 3hviezdičkové ubytovanie s vírivkou. Medzi obľúbené aktivity v okolí patrí pešia turistika a cyklistika. Tento 3-hviezdičkový hotel ponúka službu požičania bicyklov. El Planeta Escondido stojí 19 km od pamätníka Loba Capitolina a 20 km od mestských hradieb Segovia. Na letisko Adolfa Suareze Madrid-Barajas je to 124 km. ..
9,9 / 10 (9 hodnotenie)
V ubytovaní Apartamento Esenzia Aranda máte nárok na zľavu Genius! Apartamento Esenzia Aranda sa nachádza v Aranda de Duero, 40 km od hradu Peñafiel a 45 km od opátstva Santo Domingo de Silos. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a TV s plochou obrazovkou. Klimatizovaný apartmán má 1 spálňu, obývaciu izbu, plne vybavenú kuchyňu s chladničkou a kávovarom a 1 kúpeľňu so sprchou a fénom. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Na letisko Burgos je to 89 km. ..
9,6 / 10 (38 hodnotenie)
V ubytovaní Apartamento Mirador del Pantano 1 máte nárok na zľavu Genius! Apartamento Mirador del Pantano 1 sa nachádza v obci Vinuesa, 33 km od autobusovej stanice Soria a 34 km od múzea Numantino, a ponúka výhľad na hory. Nachádza sa 32 km od Čiernej lagúny Urbión a ponúka bezplatné Wi-Fi a nepretržite otvorenú recepciu. Apartmán má balkón s výhľadom na mesto, 2 spálne, obývaciu izbu, satelitnú TV s plochou obrazovkou, vybavenú kuchyňu a 2 kúpeľne s bidetom a sprchou. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Apartmány sú vzdialené 36 km od námestia Mayor Soria Plaza. Letisko Logroño-Agoncillo je vzdialené 99 km. ..
8,4 / 10 (1001 hodnotenie)
Hotel Bavieca sa nachádza v krásnej stredovekej dedine Medinaceli, iba 5 minút od cesty A-2, ale ďaleko od zhonu. Užite si skvelé jedlo v reštaurácii Bavieca, ktorá ponúka kvalitné tradičné jedlá, navrhnuté kreatívne a pôvodne. Bavieca má pohodlné izby s plne vybavenou kúpeľňou. Štandardné vybavenie zahŕňa klimatizáciu, kúrenie, TV s DVD prehrávačom a filmy. Využite bezplatné Wi-Fi a skontrolujte si e-mail a vyhľadajte užitočné turistické informácie. Krásne miesto na pobyt, či už na služobnej ceste alebo na dovolenke. ..
9,6 / 10 (114 hodnotenie)
Apartamentos Aranda - La Villa sa nachádza asi 41 km od hradu Peñafiel a ponúka ubytovanie s terasou, balkónom a výhľadom na mesto. K dispozícii je súkromné parkovisko a opátstvo Santo Domingo de Silos je vzdialené 44 km. Klimatizovaný apartmán má 1 spálňu, obývaciu izbu, plne vybavenú kuchyňu s chladničkou a kávovarom a 1 kúpeľňu so sprchou a fénom. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Na letisko Burgos je to 88 km. ..
8,8 / 10 (133 hodnotenie)
ESPEJO DE SOLEDADES sa nachádza v meste Vigo de Sanabria, 3,7 km od jazera Sanabria. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením, klimatizáciou a prístupom do záhrady s terasou. V okolí sa môžete venovať cyklistike. Na letisko Bragança je to 47 km. ..
9 / 10 (216 hodnotenie)
Sumérgete en León sa nachádza v centre mesta León. León. Apartamento I sa nachádza v blízkosti pamiatok, ako je katedrála Leon, kostol San Isidoro a kláštor San Marcos. Niektoré apartmány majú kuchyňu s chladničkou, sporákom a mikrovlnnou rúrou. Medzi atrakcie v okolí patria Palacio del Conde Luna, FGULOM a Casa Botines. Na letisko León je to 7 km. Apartamento I..
9,4 / 10 (126 hodnotenie)
El Invernal de Picos sa nachádza v Portilla de la Reina v regionálnom parku Picos de Europa a ponúka výhľad na hory a dobrý východiskový bod pre cestu Cares Trail. Vo všetkých priestoroch je zadarmo dostupné Wi-Fi. Apartmán má terasu, obývaciu izbu s jedálňou a TV a kuchynku s mikrovlnnou rúrou, sendvičovačom a kávovarom. V kúpeľni nájdete bezplatné toaletné potreby a fén. Posteľná bielizeň je zaistená. V blízkosti nájdete detské ihrisko av blízkosti je aj niekoľko vyhliadkových miest. Do Riaña prídete autom za 30 minút. ..
8,7 / 10 (110 hodnotenie)
V ubytovaní Apartamento puente romano P2 1G máte nárok na zľavu Genius! Apartamento puente romano P2 1G sa nachádza v Salamance, 1,6 km od námestia Plaza Mayor Salamanca, necelý 1 km od univerzity v Salamance a 9 minút chôdze od múzea Historia de la Automoción, a ponúka kasíno. Ponúka terasu, neplatené súkromné parkovisko a bezplatné Wi-Fi. Apartmán má 2 spálne, 1 kúpeľňu, posteľnú bielizeň, uteráky, satelitnú TV s plochou obrazovkou, jedálenský kút, plne vybavenú kuchyňu a balkón s výhľadom na mesto. K dispozícii je vonkajší bazén a terasa. V okolí sa môžete venovať lyžovaniu a cyklistike. Medzi atrakcie v okolí patria Pontificial University of Salamanca, Art Deco & Art Nouveau Museum a Rímsky most Salamanca. Letisko Salamanca je vzdialené 16 km. ..
8,9 / 10 (14 hodnotenie)
Peña del viento a Pie de pistas estación San Isidro sa nachádza v Puebla de Lillo. Výhľad smeruje na hory a do záhrady. Apartmán má 2 spálne, obývaciu izbu, plne vybavenú kuchyňu s chladničkou a 1 kúpeľňu so sprchou a toaletnými potrebami zdarma. Na mieste je neplatené súkromné parkovisko. Na letisko León je to 90 km. ..
9,2 / 10 (62 hodnotenie)
Apartamento Norte Comfort sa nachádza v Salamance, 1,3 km od námestia Plaza Mayor Salamanca, 1,8 km od univerzity v Salamance a 1,7 km od univerzity Pontificial. Ponúka ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi. Tento apartmán sa nachádza 2,4 km od múzea Historia de la Automoción a 2,9 km od múzea Art Deco & Art Nouveau. Apartmán má balkón, výhľad na mesto, 1 spálňu, obývaciu izbu, TV s plochou obrazovkou, vybavenú kuchyňu s chladničkou a mikrovlnnou rúrou a 1 kúpeľňu s bidetom. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Medzi atrakcie v okolí patria Salamanca Professional College of Nursing, General Confederation of Labour a Spanish Red Cross. Letisko Salamanca je vzdialené 17 km. ..
8,3 / 10 (1708 hodnotenie)
V ubytovaní Le Petit León máte nárok na zľavu Genius! Najmenej 200 metrov od León Cathedral, Le Petit León ponúkajú súkromné izby s bezplatným Wi-Fi pripojením a flat-screen TVs. Lively tapas bary z Barrio Humedo district sú a 5-minút prechádzky. Moderný Petit León má štýlovú reštauráciu s rozšíreným vínom a modernou kaviarňou s pavement terrace. Homemade breakfasts and a daily set menu sú dostupné. Late check-out je dostupný pre extra charge. K dispozícii sú individuálne dekoratívne s farebnými farbami, a všetky súpravy klimatizačné a vonkajšej podlahy. Každý izba má bezpečnú a súkromnú kúpeľňu s sprchou a hairdryer. Le Petit León je ideálne umiestnený v historickom centre mesta, len 1 minútu prechádzky od Plaza Mayor Square. León Auditórium a vlaková stanica sú vo vzdialenosti 15 minút. ..
9,3 / 10 (18 hodnotenie)
Tordesillas, Miralduero sa nachádza v Tordesillas a ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad na rieku. Apartmán sídli v budove z roku 2003 av jeho okolí sa môžete venovať pešej turistike, kanoistike a tenisu. Tento apartmán má 3 spálne, kuchyňu s chladničkou a umývačkou riadu, TV s plochou obrazovkou, posedenie a 2 kúpeľne s bidetom. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Personál nepretržite otvorenej recepcie hovorí anglicky a španielsky. Apartmán je vzdialený 29 km od železničnej stanice Valladolid a 31 km od múzea Casa-Museo de Zorrilla. Na letisko Valladolid je to 39 km. ..
9,8 / 10 (41 hodnotenie)
Casa Tomillar ponúka ubytovanie s výhľadom do záhrady, fitness centrom, záhradou a grilom, asi 38 km od námestia Plaza Mayor. Ponúka balkón, stolný tenis, neplatené súkromné parkovisko a bezplatné Wi-Fi. Prázdninový dom má terasu, výhľad na hory, 4 spálne, obývaciu izbu, TV s plochou obrazovkou, vybavenú kuchyňu s chladničkou a sporákom a 4 kúpeľne s bidetom. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Na mieste si môžete zahrať šípky av okolí sa venovať cyklistike. Casa Tomillar sa nachádza 35 km od mesta Alcazar de Segovia a 38 km od pamätníka Loba Capitolina. Na letisko Adolfa Suareze Madrid-Barajas je to 76 km. ..
9,1 / 10 (7 hodnotenie)
Casa Valeriana Guijosa sa nachádza v Guijose v Kastílii a Leone a ponúka terasu. Na opátstvo Santo Domingo de Silos je to 39 km. Prázdninový dom má 4 spálne, kuchyňu s chladničkou a sporákom a 1 kúpeľňu s bidetom a sprchou. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Dovolenkový dom má terasu, detské ihrisko a gril. Na letisko Burgos je to 102 km. ..
9 / 10 (457 hodnotenie)
V ubytovaní Housingleón - Five Rooms máte nárok na zľavu Genius! Housingleón - Five Rooms sa nachádza v Leóne, 300 metrov od centra a 400 metrov od kostola San Isidoro. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a TV s plochou obrazovkou. K dispozícii je plne vybavená kuchyňa a vlastná kúpeľňa. Medzi atrakcie v okolí patria kláštor San Marcos, katedrála Leon a palác Palacio del Conde Luna. Na letisko León je to 6 km. ..
9,1 / 10 (28 hodnotenie)
Casa rural LA TORRE recién rehabilitada sa môže pochváliť výhľadom na rieku. Ponúka ubytovanie so záhradou, terasou a reštauráciou, asi 38 km od rímskych baní Las Médulas. K jazeru Carucedo je to 39 km a na mieste je bar. Tento prázdninový dom má 1 spálňu, kuchyňu s chladničkou a sporákom, TV s plochou obrazovkou, posedenie a 2 kúpeľne so sprchou. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Prázdninový dom stojí 43 km od hradu Ponferrada. Casa rural LA TORRE recién rehabilitada stojí 145 km od letiska León. Ubytovanie zaisťuje platenú dopravu na letisko. ..
9,1 / 10 (28 hodnotenie)
La Aldea Colorada sa nachádza v Mota del Marqués a ponúka bezplatné požičanie bicyklov. Apartmán má terasu, výhľad do záhrady, posedenie, TV s plochou obrazovkou, plne vybavenú kuchyňu s chladničkou a sporákom a vlastnú kúpeľňu so sprchou a toaletnými potrebami zdarma. K vybaveniu patrí mikrovlnná rúra, varná doska, sendvičovač a kávovar. La Aldea Colorada má záhradu, gril a detské ihrisko. Na letisko Valladolid je to 63 km. ..
9,8 / 10 (5 hodnotenie)
V ubytovaní Casa Rural La Vertedera II máte nárok na zľavu Genius! Casa Rural La Vertedera II sa nachádza vo Villar de Ciervo a ponúka terasu, gril, bezplatné Wi-Fi pripojenie a výhľad na mesto. Na mieste je neplatené súkromné parkovisko. V okolí sa môžete venovať pešej turistike a rybárčeniu. Tento klimatizovaný prázdninový dom má 7 spální, obývaciu izbu, plne vybavenú kuchyňu s chladničkou a kávovarom a 7 kúpeľní so sprchou a fénom. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Na mieste je detské ihrisko. ..
9 / 10 (3424 hodnotenie)
V ubytovaní Hospedería Monástica Pax máte nárok na zľavu Genius! Hospederia Pax je s 800 m katedrály Leon, San Isodoro kostola a adjancent Pantheon Kings of Leon. Vlastnosť je umiestnená v main wing of restored monastery that is still active. Featuring classic déor, všetky izby na Hospederia Pax boasts a flat-screen TV, soundproofing, minibar a wardrobe. Je to súkromná kúpeľňa s kúpeľom alebo sprchou, a hairdryer. Most izby majú výhľad na Plaza del Grano Square. A raňajky sa podávajú ráno ráno na Hosperia Pax, a reštaurácia má špecializovaný v tradičnej Leonese kuchyne otvorenej pre večeru, ktorá ponúka niekoľko menu a à la carte options. Free luggage storage is available. Ideally located, Hospederia Pax sa nachádza 10 minút chôdze od Gaudi's Casa Botines a Palacio de los Guzmanes. Leon Airport is 15 minutes' drive from the hotel. Free WiFi je prevedený a parkovanie je dostupný on-site pre extra cost. ..
9,8 / 10 (9 hodnotenie)
Vivienda Turistica IBAMA2 sa nachádza v Ciudad-Rodrigu. Klimatizovaný apartmán má 1 spálňu, obývaciu izbu, plne vybavenú kuchyňu s chladničkou a kávovarom a 1 kúpeľňu so sprchou a fénom. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Letisko Salamanca je vzdialené 103 km. ..
8,1 / 10 (1873 hodnotenie)
Hospodári San Francisco je sada v 16. storočí budovy, len 100 metrov od Segovia's impressive Roman Aqueduct. Together with Segovia Old Town, akvadukt je a UNESCO World Heritage Site. Všetky air-conditioned rooms majú bezplatné Wi-Fi. Je to flat-screen TV a pracovná doska, a súkromné kúpeľné comes with shower. Hospodárstvo San Francisco's central location means sú bary a reštaurácie s in short walk. Parkovanie je dostupné neďaleko pre doplnkový príplatok, a San Francisco ponúka jednoduchý prístup do hlavného Via Roma Avenue. ..
7,7 / 10 (1754 hodnotenie)
Hotel Presa sa nachádza v meste Riaño, na okraji priehrady Riaño, kúsok od národného parku Picos de Europa. Ponúka ubytovanie vo vidieckom štýle s bezplatným Wi-Fi v spoločných priestoroch. Komfortné izby v hoteli Presa sú tradične zariadené a majú ústredné kúrenie. Nájdete v nich TV a vlastnú kúpeľňu. Presa Hotel má rustikálnu reštauráciu, ktorá podáva typické jedlá z oblasti Castilla y León a morské plody z Kantábrie. K dispozícii je aj drevom obložený bar, kde si môžete dať občerstvenie alebo drink. Okolie hotela Presa je obľúbeným cieľom milovníkov pešej turistiky a lovu. Na priehrade Riaño sa môžete venovať vodným športom. ..
7,2 / 10 (30 hodnotenie)
Casas Valleiruelas sa nachádza v Las Cruceras v Kastílii a Leone, neďaleko priehrady El Burguillo. Ponúka ubytovanie s bezplatným súkromným parkoviskom. Všetky apartmány majú terasu, plne vybavenú kuchyňu s mikrovlnnou rúrou, posedenie, TV s plochou obrazovkou, práčku a vlastnú kúpeľňu s bidetom a toaletnými potrebami zdarma. K dispozícii je chladnička, sporák, varná doska a kávovar. Prázdninový dom má terasu. Na mieste je k dispozícii gril av okolí sa môžete venovať pešej turistike a rybárčeniu. Na letisko Adolfa Suareze Madrid-Barajas je to 87 km. ..
8,6 / 10 (23 hodnotenie)
Alojamientos Salamanca 2 dormitorios 2 baños, parking sa nachádza v Candelariu, 21 km od debutantes lll a 21 km od La Covatilla, a ponúka výhľad na hory. K dispozícii je balkón a neplatené súkromné parkovisko (rezervácia nutná). Tento apartmán má 2 spálne, kuchyňu s umývačkou riadu a mikrovlnnou rúrou, TV, posedenie a 2 kúpeľne. Na mieste je k dispozícii predaj skipasov a lyžiareň. V okolí sa môžete venovať lyžovaniu. Alojamientos Salamanca sa nachádza 21 km od Canchal Negro. 2 dormitorios 2 baños, zatiaľ čo Debutantes l je 21 km ďaleko. ..
8,8 / 10 (326 hodnotenie)
V ubytovaní HOSTEL RUA 35 máte nárok na zľavu Genius! HOSTEL RUA 35 má vynikajúcu polohu v Leóne a ponúka raňajky formou bufetu a bezplatné Wi-Fi. Hostel sa nachádza v blízkosti niekoľkých známych atrakcií, asi 500 metrov od kostola San Isidoro, 1,4 km od kláštora San Marcos a 600 metrov od katedrály Leon. K dispozícii je zdieľaná kuchyňa, zdieľaný lounge a služba organizácie výletov. Všetky izby majú spoločnú kúpeľňu so sprchou a fénom a niektoré majú aj kuchyňu s chladničkou. Medzi atrakcie v okolí patria Palacio del Conde Luna, Casa Botines a obchodná komora León. Na letisko León je to 7 km. ..
8,2 / 10 (3426 hodnotenie)
V ubytovaní Barceló León Conde Luna máte nárok na zľavu Genius! Barceló Leon Conde Luna je v centrálnej Leon, les than 10 minutes’ od hotela León Cathedral. The hotel features a strešné terasy a veľké izby s plasma-screen TV, free internet. Conde Luna má 2 reštaurácie, jeden servis traditional food from León, ostatné umiestnené na 10. podlahe a servis organických a čerstvých výrobkov. Hostia môžu tiež vychutnať šálku kávy, tapas, snacks a koktejly z reštaurácie v terase nad mestom. Staff at the hotel’s 24-hodinová recepcia môže prevziať informácie o čo do sea and do in León. Sú 8 stretnutia s kapacitou pre 300 ľudí. The Conde Luna je len päť metrov od San Marcel Church a okolo 500 metrov od San Isidoro Collegiate Church. León Airport is less than 15 minútes drive from the hotel. ..
9,7 / 10 (4 hodnotenie)
Atico Centro Fuente Dorada-Plaza Mayor, Wifi sa nachádza v centre Valladolidu, len 1,4 km od železničnej stanice Valladolid a 600 metrov od múzea Casa-Museo de Zorrilla. Ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad na mesto. Tento apartmán je vzdialený 49 km od katedrály Palencia a 700 metrov od paláca Villena. Klimatizovaný apartmán má 3 spálne, obývaciu izbu, plne vybavenú kuchyňu s chladničkou a kávovarom a 2 kúpeľne so sprchou a fénom. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Medzi atrakcie v okolí patria divadlo Teatro Calderón, katedrála Valladolid a kostol sv. Mária. Atico Centro Fuente Dorada-Plaza Mayor, Wifi stojí 15 km od letiska Valladolid. ..
7,4 / 10 (5134 hodnotenie)
V ubytovaní Crisol Puerta de Burgos máte nárok na zľavu Genius! Set 300 metrov od Burgos Bullring, Crisol Puerta de Burgos je 15 minút chôdze od mesta old town. K dispozícii sú bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Každý izbový priestor na Puerta de Burgos Hotel je jasne dekorovaný a pohodlie a bezpečný a minibar. Súčasťou súkromných kúpeľov sú hairdryer and free toiletries. The hotel offers spacious lounges for business meeting or events. The hotel's El Portón Restaurant serves a výber z Spanish cuisine. It offers an extensive buffet breakfast, set menus, room service and à la carte options. Puerta de Burgos aj s 1. 5 km od Burgos katedrály a mesta railway station. Tento hotel má priamy prístup k A1 Motorway, ktoré sa nachádzajú v Burgos do Madrid a Leon. ..
7,3 / 10 (254 hodnotenie)
Hostal Avenida sa nachádza v Benavente a ponúka bezplatné Wi-Fi. Penzión má rodinné izby. Všetky izby v penzióne majú šatníkovú skriňu, TV s plochou obrazovkou, vlastnú kúpeľňu, posteľnú bielizeň a uteráky. Všetky izby sú klimatizované a niektoré majú terasu. Na letisko León je to 73 km. ..
9,5 / 10 (22 hodnotenie)
Casa Valdesanmartin sa nachádza asi 49 km od kláštora El Escorial a ponúka ubytovanie s balkónom, kávovarom a výhľadom na bazén. Ponúka súkromný bazén, bezplatné Wi-Fi pripojenie a neplatené súkromné parkovisko. Prázdninový dom má terasu, výhľad na hory, 3 spálne, obývaciu izbu, TV s plochou obrazovkou, vybavenú kuchyňu s chladničkou a umývačkou riadu a 1 kúpeľňu s bidetom. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Na mieste je detské ihrisko. Hostia si môžu zaplávať vo vonkajšom bazéne, venovať sa pešej turistike alebo cyklistike alebo relaxovať v záhrade. Na letisko Adolfa Suareze Madrid-Barajas je to 99 km. ..
9,4 / 10 (40 hodnotenie)
LIVING SERRANOS má ideálnu polohu v centre Leónu a ponúka terasu. Ponúka balkón, bezplatné Wi-Fi pripojenie a neplatené súkromné parkovisko. Apartmán má 2 spálne, obývaciu izbu, plne vybavenú kuchyňu s chladničkou a kávovarom a 1 kúpeľňu so sprchou a toaletnými potrebami zdarma. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Medzi atrakcie v okolí patria katedrála Leon, kostol San Isidoro a kláštor San Marcos. Letisko León je vzdialené 9 km. ..
9,1 / 10 (22 hodnotenie)
Casa s výhľadom do záhrady: El Portalón de Valdivia ponúka ubytovanie s terasou a kávovarom, asi 37 km od Iglesia de Santa Columba. Vo všetkých priestoroch je zadarmo dostupné Wi-Fi. Prázdninový dom má terasu, výhľad na hory, 4 spálne, obývaciu izbu, káblovú TV s plochou obrazovkou, vybavenú kuchyňu a 1 kúpeľňu s bidetom a sprchou. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Personál nepretržite otvorenej recepcie hovorí anglicky, španielsky a francúzsky. Na mieste je záhrada s grilom av okolí sa môžete venovať lyžovaniu a cyklistike. Na letisko Burgos je to 79 km. ..
8,5 / 10 (84 hodnotenie)
Casa Rural la Catedral de la Montaña sa nachádza v Lois a ponúka bezplatné Wi-Fi, zdieľaný lounge, terasu a reštauráciu. Niektoré apartmány majú kuchynský kút s chladničkou, mikrovlnnou rúrou a sendvičovačom. V okolí sa môžete venovať pešej turistike. Na letisko León je to 99 km. ..
8,6 / 10 (459 hodnotenie)
Los Molinillos je malý hotel vo vidieckom štýle, ktorý sa nachádza v pohorí Sierra de Gredos. Hotel ponúka izby s balkónom a Vo všetkých priestoroch je zadarmo dostupné Wi-Fi. Hoyos del Espino je 40 km ďaleko. Los Molinillos má priestranné izby s dreveným nábytkom a dláždenou podlahou. Všetky majú TV s plochou obrazovkou a vlastnú kúpeľňu. Los Molinillos má café bar a terasu. Hotel ponúka pôsobivý výhľad na okolitú krajinu. Hotel stojí iba 100 metrov od rieky Arenal. Medzi miestne aktivity patrí jazda na koni a pešia turistika. Do miest Ávila a Talavera de la Reina dôjdete autom za niečo málo cez hodinu. Los Molinillos stojí asi 2 hodiny jazdy od Madridu a Salamanky. ..
9,4 / 10 (1000 hodnotenie)
Hostel Covent Garden sa nachádza v historickom centre Leóna, 1,3 km od kláštora San Marcos, 300 metrov od katedrály Leon a 200 metrov od paláca Palacio del Conde Luna. Medzi atrakcie v okolí patria Auditórium Ciudad de León, FGULEM a železničná stanica Leon. Nachádza sa 300 metrov od centra mesta a 300 metrov od kostola San Isidoro. Hostel poskytuje ubytovanie v izbách s balkónom. Hostel Covent Garden poskytuje ubytovanie v izbách s bezplatným Wi-Fi, spoločnou kúpeľňou so sprchou a fénom av niektorých prípadoch aj s výhľadom na mesto. Všetky izby majú posteľnú bielizeň a uteráky. Medzi obľúbené atrakcie v okolí hotela Covent Garden patria Casa Botines, obchodná komora León a Museo de León. Na letisko León je to 6 km. ..
8,4 / 10 (95 hodnotenie)
Malocar sa nachádza v Arévale v Kastílii a Leone a má balkón. Castillo de La Mota leží 34 km od apartmánu. Tento apartmán má 2 spálne, kuchyňu s chladničkou a sporákom, TV s plochou obrazovkou, posedenie a 1 kúpeľňu s bidetom. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Letisko Salamanca je vzdialené 79 km. ..
9,5 / 10 (11 hodnotenie)
Apartamento Tomillo sa nachádza v meste Candeleda. Ponúka klimatizované ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Apartmán má terasu, výhľad na mesto, 3 spálne, obývaciu izbu, TV s plochou obrazovkou, vybavenú kuchyňu s chladničkou a sporákom a 1 kúpeľňu so sprchou. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Letisko Salamanca je vzdialené 185 km. ..