Apartmán
APARTAMENTO DE ESTRENO EN LOS PATIOS TIPICOS DE SAN BASILIO
8,8 / 10 (70 hodnotenie)
2 Calle Puerta Sevilla, 14004 Córdoba, Španielsko
Zobraziť na mapeUbytovanie (apartmán) APARTAMENT DE ESTRENO EN LOS PATIOS TIPICOS DE SAN BASILIO sa nachádza v meste Córdoba (Španielsko - Andalúzia) a ponúka svojim hosťom parkovanie zadarmo a wi-fi zadarmo. Ubytovanie APARTAMENTO DE STRENO EN LOS PATIOS TIPICOS DE SAN BASILIO sa kvalitou svojich služieb radí medzi 3 hviezdičkové hotely. Ubytovanie APARTAMENT DE ESTRENO EN LOS PATIOS TIPICOS DE SAN BASILIO sa nachádza v regióne Andalúzia as hodnotením 8. 8 / 10 od klientov sa radí medzi najlepšie hodnotené ubytovanie v regióne.
APARTAMENTO DE ESTRENO EN LOS PATIOS TIPICOS DE SAN BASILIO - Fotografie
APARTAMENTO DE ESTRENO EN LOS PATIOS TIPICOS DE SAN BASILIO - Adresa
Booking.comAPARTAMENTO DE ESTRENO EN LOS PATIOS TIPICOS DE SAN BASILIO - Popis
APARTAMENTO DE ESTRENO EN LOS PATIOS TIPICOS DE SAN BASILIO - Vybavenie ubytovania
Bezbariérový prístup
Opaľovacie lehátka alebo plážové kreslá
Kozmetika
Make-up
Manikúra
Strihanie
Masáž chrbta
Masáž nôh
Masáž hlavy
Masáž celého tela
Masáže
Salón krásy
Depilácia voskom
Kaderníctvo
Pedikúra
Starostlivosť o telo
Masáž krku
Masáž pre páry
Masáž rúk
Jedlo a pitie
Žehlička
Ventilátor
Súkromný vchod
Vešiak na oblečenie
Žehliace potreby
Možnosť prepojenia izieb
Dláždená/Mramorová podlaha
Zásuvka pri posteli
Obývací priestor
Žehlička
Drevená alebo parketová podlaha
Sušiak na bielizeň
Ventilátor
Vešiak na oblečenie
Zásuvka pri posteli
Zvieratá
Tenisový kurt
Tenisové vybavenie
Živá hudba / predstavenie
Jazda na koni
Kurz varenia
Aerobic
Exteriér a výhľad
Písací stôl
Krb
Jedáleň
Posedenie
Pohovka
Vybavenie izby
Písací stôl
Pohovka
Posedenie
Jedáleň
Kúpeľňa
Potápanie
Pláž
Rybárčenie
Šnorchlovanie
Parkovanie
Vešiak na oblečenie
Rozkladacia pohovka
Súkromný vchod
Sušiak na bielizeň
Varenie
španielsky
taliansky
anglicky
Personál hovorí týmito jazykmi:
Skriňa alebo šatňa
Obliečky
Charakteristika budovy
Obliečky
Skriňa alebo šatňa
Rôzne
francúzsky
Služby na recepcii
Bezdrôtové internetové pripojenie je dostupné v celom hoteli zadarmo.
Exteriér
Spoločenská miestnosť
Médiá a technológie
Samostatná budova
Spálňa
Večerný zábavný program
Internet
Bezdrôtové internetové pripojenie je dostupné v celom hoteli zadarmo.
Ďalšie ubytovanie v meste Córdoba
9,1 / 10 (270 hodnotenie)
V ubytovaní Integralix Lofts máte nárok na zľavu Genius! Integralix Lofts sa nachádza v Córdobe, 1,7 km od mešity a 8,5 km od mediny Azahara. Ponúka klimatizované ubytovanie s výhľadom na mesto a bezplatným Wi-Fi. Všetky apartmány majú plne vybavenú kuchyňu s jedálenským stolom, satelitnú TV s plochou obrazovkou a vlastnú kúpeľňu s bidetom, bezplatnými toaletnými potrebami a fénom. K dispozícii je chladnička, mikrovlnná rúra, varná doska, kávovar a rýchlovarná kanvica. Medzi atrakcie v okolí patria palác Merced, nákupné centrum El Zoco a synagóga v Córdobe. Na sevillské letisko je to 128 km. ..
8,8 / 10 (14 hodnotenie)
V ubytovaní Apartamento El Rincon de la Verdad máte nárok na zľavu Genius! Apartamento El Rincón de la Verdad sa nachádza v Córdobe, 1,3 km od mešity a 11 km od mediny Azahara. Ponúka klimatizáciu. Tento apartmán sa nachádza 3,6 km od nákupného centra El Zoco a 4,2 km od paláca Merced. Tento apartmán má 2 spálne, kuchyňu s chladničkou a sporákom, TV s plochou obrazovkou, posedenie a 1 kúpeľňu so sprchou. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Medzi atrakcie v okolí patrí veža Calahorra, synagóga a rímsky chrám. Na sevillské letisko je to 126 km. ..
8,8 / 10 (54 hodnotenie)
Apartamento s výhľadom na hory El Vial ponúka ubytovanie s balkónom a kávovarom, asi 10 km od Mediny Azahara. Ponúka klimatizované ubytovanie, bezplatné Wi-Fi a súkromné parkovisko. Apartmán má 3 spálne, 2 kúpeľne, posteľnú bielizeň, uteráky, TV s plochou obrazovkou, jedálenský kút, plne vybavenú kuchyňu a terasu s výhľadom na mesto. Medzi atrakcie v okolí patria Merced Palace, Viana Palace a Rímsky chrám. Apartamento El Vial sa nachádza 130 km od sevillského letiska. ..
9,7 / 10 (7 hodnotenie)
V ubytovaní El rinconcito de Salmi máte nárok na zľavu Genius! El rinconcito de Salmi sa nachádza v Córdobe, 5,4 km od mešity Cordoba a 11 km od mediny Azahara. Ponúka bezplatné Wi-Fi a klimatizáciu. Tento apartmán sa nachádza 3,2 km od nákupného centra El Zoco a 3,9 km od paláca Merced. Apartmán má 3 spálne, kuchyňu s chladničkou a sporákom a 1 kúpeľňu so sprchou, toaletnými potrebami zadarmo a práčkou. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Apartmán je vzdialený 1,6 km od veže Calahorra a 2,4 km od synagógy v Córdobe. Letisko Sevilla leží 125 km ďaleko. ..
8,9 / 10 (29 hodnotenie)
V ubytovaní Balcón de Miraflores máte nárok na zľavu Genius! Balcón de Miraflores sa nachádza necelý 1 km od mešity Cordoba a ponúka ubytovanie s terasou, balkónom a výhľadom na mesto. Ponúka výhľad na hory a bezplatné Wi-Fi. Klimatizovaný apartmán má 1 spálňu, obývaciu izbu, plne vybavenú kuchyňu s chladničkou a kávovarom a 1 kúpeľňu so sprchou a toaletnými potrebami zdarma. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Medzi atrakcie v okolí patrí veža Calahorra, synagóga a palác Viana. 127 km od sevillského letiska. ..
9,1 / 10 (21 hodnotenie)
V ubytovaní Apartamento la Compañía máte nárok na zľavu Genius! Apartamento la Compañía sa nachádza v centre Córdoby a ponúka balkón. Mešita Cordoba a Medina Azahara sú vzdialené 700 metrov a 11 km. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi. Klimatizovaný apartmán má 2 spálne, obývaciu izbu, plne vybavenú kuchyňu s chladničkou a kávovarom a 1 kúpeľňu so sprchou a fénom. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Medzi atrakcie v okolí patria rímsky chrám, palác Merced a palác Viana. Apartamento la Compañía sa nachádza 131 km od sevillského letiska. ..
7,5 / 10 (37 hodnotenie)
Modernos Apartamentos en sa nachádza v Córdobe. Ciudad Jardín Córdoba sa nachádza 8,8 km od mediny Azahara a 1,7 km od paláca Merced. Vo všetkých priestoroch je zadarmo dostupné Wi-Fi. Všetky apartmány majú plne vybavenú kuchyňu s chladničkou, posedenie, TV s plochou obrazovkou, práčku a vlastnú kúpeľňu so sprchou a toaletnými potrebami zdarma. K vybaveniu patrí mikrovlnná rúra, sendvičovač, kávovar a rýchlovarná kanvica. Medzi atrakcie v okolí patria mešita v Córdobe, nákupné centrum El Zoco a synagóga. 128 km od sevillského letiska..
8 / 10 (2 hodnotenie)
V ubytovaní Santa Cecilia máte nárok na zľavu Genius! Santa Cecilia sa nachádza v Córdobe, necelý 1 km od mešity Cordoba a 9,4 km od mediny Azahara. Ponúka bezplatné Wi-Fi a klimatizáciu. Ponúka výhľad na mesto a stojí 500 metrov od synagógy v Córdobe a 1,3 km od nákupného centra El Zoco. Tento apartmán má 3 spálne, kuchyňu s chladničkou a mikrovlnnou rúrou, TV s plochou obrazovkou, posedenie a 2 kúpeľne s bidetom. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Medzi atrakcie v okolí patria Merced Palace, Viana Palace a Calahorra Tower. Letisko Sevilla leží 128 km ďaleko. ..
9,4 / 10 (12 hodnotenie)
EL ENREO sa môže pochváliť vonkajším bazénom, záhradou a terasou. JARAS -Urbanización Las Jaras Córdoba ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory v Córdobe. Ponúka vlastný bazén a neplatené súkromné parkovisko. Tento prázdninový dom má 4 spálne, kuchyňu s chladničkou a sporákom, TV s plochou obrazovkou, posedenie a 3 kúpeľne s bidetom. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Mešita Cordoba je vzdialená 15 km a Medina Azahara 17 km. Letisko Sevilla je vzdialené 141 km. JARAS -Urbanización Las Jaras Córdoba. ..
9,3 / 10 (47 hodnotenie)
El Mirador Altos de Santa Ana sa nachádza v Córdobe, 300 metrov od mešity a 400 metrov od rímskeho chrámu. Tento apartmán má výhľad na hory a mesto a bezplatné Wi-Fi. Apartmán má samostatnú spálňu, kúpeľňu, plne vybavenú kuchyňu s jedálenským kútom a TV s plochou obrazovkou. K dispozícii je aj terasa. El Mirador Altos de Santa Ana poskytuje službu požičania bicyklov. Ubytovanie je vzdialené 1,1 km od paláca Viana. ..
8 / 10 (22 hodnotenie)
V ubytovaní Via Alfaros máte nárok na zľavu Genius! Via Alfaros sa nachádza priamo v centre Córdoby a má balkón s výhľadom na mesto. Tento apartmán sa nachádza 11 km od mediny Azahara a 700 metrov od paláca Viana. Klimatizovaný apartmán má 1 spálňu, obývaciu izbu, plne vybavenú kuchyňu s chladničkou a kávovarom a 1 kúpeľňu s bidetom a sprchou. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Medzi atrakcie v okolí patria mešita Cordoba, rímsky chrám a palác Merced. Via Alfaros sa nachádza 131 km od sevillského letiska. ..
2 / 10 (1 hodnotenie)
Má ideálnu polohu priamo v centre Córdoby, El Balcon de San Rafael ponúka výhľad na mesto a terasu. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie vo všetkých priestoroch a súkromné parkovisko. Tento klimatizovaný apartmán má 3 spálne, TV s plochou obrazovkou, jedálenský kút, kuchyňu s chladničkou a obývaciu izbu. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Medzi atrakcie v okolí patria mešita, synagóga a nákupné centrum El Zoco. Letisko Sevilla leží 127 km ďaleko. ..
9 / 10 (7 hodnotenie)
Casa Uno - Váš dom v srdci Andalúzie sa nachádza v Córdobe a ponúka vonkajší bazén, záhradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhľad na bazén. Vila má aj vlastný bazén. Klimatizovaná vila má 4 spálne, obývaciu izbu, plne vybavenú kuchyňu s chladničkou a kávovarom a 4 kúpeľne s bidetom a sprchou. K dispozícii je TV s plochou obrazovkou, Blu-ray a DVD prehrávač a CD prehrávač. K dispozícii je aj gril. Mešita Cordoba je vzdialená 36 km. Váš domov v srdci Andalúzie, zatiaľ čo Medina Azahara je 39 km ďaleko. Na letisko Sevilla je to 103 km. ..
9,1 / 10 (7 hodnotenie)
V ubytovaní APARTAMENTO LA MURALLA máte nárok na zľavu Genius! APARTAMENTO LA MURALLA sa nachádza v centre Córdoby, necelý 1 km od mešity Cordoba a 10 km od mediny Azahara. Ponúka bezplatné Wi-Fi. Tento apartmán sa nachádza 2,4 km od paláca Merced a 2,6 km od paláca Viana. Tento klimatizovaný apartmán má 1 spálňu, TV s plochou obrazovkou a kuchyňu. Medzi atrakcie v okolí patria synagóga, nákupné centrum El Zoco a veža Calahorra. Letisko Sevilla leží 126 km ďaleko. ..
8,6 / 10 (51 hodnotenie)
Apartamento Mercado Victoria sa nachádza v Córdobe, 1 km od mešity a necelý 1 km od synagógy. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a klimatizáciou. Tento apartmán sídli v budove z roku 1995, 2 km od paláca Merced a 2,3 km od paláca Viana. Apartmán má 2 izby, satelitnú TV s plochou obrazovkou, vybavenú kuchyňu s mikrovlnnou rúrou a chladničkou, práčku a 1 kúpeľňu so sprchou. Medzi atrakcie v okolí patria Córdoba Comercial Center Zoco, Costasol Plaza a Cordoba Grand Theatre. ..
9,2 / 10 (5 hodnotenie)
V ubytovaní El Rincón del Sacristan máte nárok na zľavu Genius! El Rincón del Sacristán sa nachádza v centre Córdoby, 700 metrov od mešity Cordoba a 12 km od mediny Azahara. Ponúka bezplatné Wi-Fi. Tento apartmán sa nachádza v budove z roku 1970, 1,4 km od paláca Merced a 4,5 km od nákupného centra El Zoco. Klimatizovaný apartmán má 2 spálne, obývaciu izbu, plne vybavenú kuchyňu s chladničkou a kávovarom a 1 kúpeľňu so sprchou a fénom. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Medzi atrakcie v okolí patria veža Calahorra, palác Viana a synagóga. Letisko Sevilla je vo vzdialenosti 128 km. ..
8,2 / 10 (20 hodnotenie)
V ubytovaní The Mosque's House máte nárok na zľavu Genius! The mešita's House sa nachádza priamo v centre Córdoby, kúsok od mešity a veže Calahorra. Ponúka bezplatné Wi-Fi, klimatizáciu a vybavenie pre domácnosť, ako je chladnička a kávovar. K dispozícii je aj balkón. Prázdninový dom má 3 spálne, 1 kúpeľňu, posteľnú bielizeň, uteráky, TV s plochou obrazovkou, jedálenský kút, plne vybavenú kuchyňu a terasu s výhľadom na mesto. Medzi atrakcie v okolí patria palác Viana, synagóga a palác Merced. Na sevillské letisko je to 128 km. ..
8,2 / 10 (53 hodnotenie)
Apartamento con buhardilla casco històric sa nachádza v Córdobe, menej ako 1 km od mešity a 4 minúty chôdze od rímskeho chrámu, a ponúka terasu. Tento apartmán sa nachádza 11 km od mediny Azahara a 4,7 km od nákupného centra El Zoco. Tento klimatizovaný apartmán má 2 spálne a 2 kúpeľne s bidetom, vaňou a toaletnými potrebami zdarma. Apartmán má kuchyňu s chladničkou, sporákom, mikrovlnnou rúrou a kávovarom. Medzi atrakcie v okolí patria Merced Palace, Viana Palace a Synagóga. Apartamento con buhardilla casco històric sa nachádza 131 km od sevillského letiska. ..
9,5 / 10 (537 hodnotenie)
V hoteli La Llave de la Juderia Hotel Boutique máte nárok na zľavu Genius! La Llave de la Juderia Hotel Boutique sa nachádza v Córdobe, 350 metrov od mešity Mezquita, 260 metrov od synagógy v Córdobe a 1 km od veže Calahorra. Ubytovanie ponúka nepretržite otvorenú recepciu a zdieľaný lounge. Hotel La Llave de la Juderia Hotel Boutique ponúka izby so satelitnou TV s plochou obrazovkou, vlastnou kúpeľňou s vírivkou a toaletnými potrebami zdarma, klimatizáciou a bezpečnostnou schránkou. Denne sa podávajú kontinentálne raňajky. Na mieste je k dispozícii vírivka. La Llave de la Juderia Hotel Boutique sa nachádza 2,6 km od nákupného centra Zoco a 2,9 km od paláca Palacio de Viana. ..
9,5 / 10 (12 hodnotenie)
V ubytovaní La Puerta de la Axerquía máte nárok na zľavu Genius! La Puerta de la Axerquía sa nachádza v Córdobe, 4,4 km od mešity Cordoba, 12 km od Mediny Azahara a 1 km od paláca Viana. Ponúka výhľad na mesto a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Klimatizovaný apartmán má 1 spálňu, obývaciu izbu, plne vybavenú kuchyňu s chladničkou a kávovarom a 1 kúpeľňu so sprchou a fénom. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Medzi atrakcie v okolí patria palác Merced, rímsky chrám a kostol Cristo de los Faroles. Letisko Sevilla leží 129 km ďaleko. ..
9,3 / 10 (58 hodnotenie)
Apartamento de las doblas sa nachádza v centre Córdoby, kúsok od mešity a paláca Merced. Ponúka bezplatné Wi-Fi, klimatizáciu a vybavenie pre domácnosť, ako je umývačka riadu a kávovar. Ponúka terasu a neplatené súkromné parkovisko. Apartmán má 3 spálne, kuchyňu s chladničkou a sporákom a 2 kúpeľne so sprchou, toaletnými potrebami zadarmo a práčkou. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Medzi atrakcie v okolí patria palác Viana, rímsky chrám a synagóga. Apartamento de las doblas sa nachádza 130 km od sevillského letiska a za príplatok zabezpečuje kyvadlovú dopravu na letisko. ..
7,6 / 10 (53 hodnotenie)
1. 1 Apartamentos Arguiñan sa nachádza v centre Córdoby a ponúka terasu. K mešite Cordoba je to necelý 1 km a vo všetkých priestoroch je zadarmo dostupné Wi-Fi. Klimatizovaný apartmán má 1 spálňu, obývaciu izbu, plne vybavenú kuchyňu s chladničkou a kávovarom a 1 kúpeľňu s bidetom a sprchou. Nechýba ani TV s plochou obrazovkou. Personál nepretržite otvorenej recepcie hovorí anglicky a španielsky. Medzi atrakcie v okolí patria Merced Palace, Viana Palace a Rímsky chrám. Na letisko Sevilla je to 130 km. ..
9,1 / 10 (11 hodnotenie)
Corredera Travel 4 sa nachádza v historickom centre Córdoby, 950 metrov od mešity, 1,9 km od veže Calahorra a 2,2 km od paláca Viana. Ubytovanie je vzdialené 3,3 km od paláca Merced a 4,2 km od synagógy v Córdobe. Apartmán je vzdialený 2,6 km od obchodného centra Zoco Córdoba a 2,8 km od rímskeho chrámu. ..
7,4 / 10 (50 hodnotenie)
V apartmánoch Apartamento 40m2 con terraza chillout de 20m2 totalment equipado en casco historico máte nárok na zľavu Genius! Apartamento 40m2 con terraza chillout de 20m2, totalmente equipado en casco historico, sa nachádza 1,9 km od mešity Cordoba a 11 km od mediny Azahara. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie a terasu. Tento apartmán sa nachádza v budove z roku 2000, 3,6 km od veže Calahorra a 3,8 km od synagógy v Córdobe. Klimatizovaný apartmán má 1 spálňu, obývaciu izbu, plne vybavenú kuchyňu s chladničkou a kávovarom a 1 kúpeľňu so sprchou a toaletnými potrebami zdarma. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. V apartmáne sa podávajú raňajky formou bufetu alebo kontinentálne raňajky. Apartamento 40m2 con terraza chillout de 20m2 completament equipada en casco historico zahŕňa palác Viana, palác Merced a rímsky chrám. Na letisko Sevilla je to 129 km. ..
6 / 10 (1 hodnotenie)
Sotos de la Axerquía 3 sa nachádza v Córdobe, 1,2 km od mešity a 9,3 km od mediny Azahara. Ponúka klimatizované ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi. Apartmán sídli v budove z roku 2000, 1,7 km od paláca Viana a 1,6 km od veže Calahorra. Apartmán má 1 spálňu, kuchyňu s chladničkou a mikrovlnnou rúrou a 1 kúpeľňu so sprchou, fénom a práčkou. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Medzi atrakcie v okolí patria synagóga, nákupné centrum El Zoco a palác Merced. Na sevillské letisko je to 127 km. ..
9,3 / 10 (33 hodnotenie)
V ubytovaní NEW Loft Cabel máte nárok na zľavu Genius! NEW Loft Cabel sa nachádza v Córdobe, necelý 1 km od mešity a 9,4 km od mediny Azahara. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a TV s plochou obrazovkou. Apartmán sídli v budove z roku 2022, 2,4 km od paláca Viana a 1,4 km od veže Calahorra. Klimatizovaný apartmán má 1 spálňu, obývaciu izbu, plne vybavenú kuchyňu s chladničkou a kávovarom a 1 kúpeľňu so sprchou a fénom. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Medzi atrakcie v okolí patria synagóga, nákupné centrum El Zoco a palác Merced. Na sevillské letisko je to 128 km. ..
8 / 10 (4 hodnotenie)
Casa 3 habitacions y Piscina de temporada compartida - Jacuzzi Spa sa nachádza v Córdobe. 6 osôb No incluido -- By TrassierraRooms ponúka ubytovanie s vlastným bazénom, balkónom a výhľadom na bazén. Ponúka sezónny vonkajší bazén, terasu, výhľad na hory a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Klimatizovaný apartmán má 3 spálne, obývaciu izbu, plne vybavenú kuchyňu s chladničkou a kávovarom a 2 kúpeľne s bidetom a toaletnými potrebami zdarma. Nechýba ani TV s plochou obrazovkou. K dispozícii je aj vírivka. Casa 3 habitacions stojí 4,8 km od mediny Azahara. y Piscina de temporada compartida - Jacuzzi Spa 6 persones No incluido - By TrassierraRooms stojí 13 km od mešity Cordoba. Na letisko Sevilla je to 136 km. ..
8,7 / 10 (7 hodnotenie)
Apartments Apartaluz -8 Centro Córdoba Wifi Pk sa nachádza na pešej zóne oproti Archeologickému múzeu, 200 metrov od mezonetu v Córdobe. Tieto klimatizované apartmány majú bezplatné vysokorýchlostné Wi-Fi a vlastný balkón s výhľadom do ulice. Oba apartmány majú obývaciu izbu so satelitnou TV s plochou obrazovkou, video, CD a DVD prehrávačom. V kúpeľni nájdete fén a bezplatné toaletné potreby. Oba apartmány majú dobre vybavenú kuchyňu so sušičkou a práčkou. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Apartaluz -8 Centro Córdoba Wifi Pk sa nachádza na peknom námestí Jeronimo Paez, v krátkej pešej vzdialenosti od mnohých turistických zaujímavostí starej židovskej štvrti Kordoby. Archeologické múzeum v Córdobe je vzdialené 50 metrov. Parkovanie je k dispozícii za príplatok. ..
6 / 10 (1 hodnotenie)
ALOJAMIENTO RURAL CASA LOS ARENALES sa nachádza v Córdobe a ponúka ubytovanie so súkromným bazénom. Ponúka balkón, tenisový kurt, neplatené súkromné parkovisko a bezplatné Wi-Fi. Tento klimatizovaný prázdninový dom má terasu s výhľadom do záhrady, 4 spálne a plne vybavenú kuchyňu. Nechýba ani TV s plochou obrazovkou. Na letisko Malaga je to 121 km. ..
8,9 / 10 (147 hodnotenie)
V ubytovaní Apartamentos Ruz máte nárok na zľavu Genius! Apartamentos Ruz má ideálnu polohu priamo v centre Córdoby a ponúka výhľad na mesto a terasu. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a balkón. Klimatizovaný apartmán má 1 spálňu, obývaciu izbu, plne vybavenú kuchyňu s chladničkou a kávovarom a 1 kúpeľňu so sprchou a toaletnými potrebami zdarma. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Personál nepretržite otvorenej recepcie hovorí anglicky, španielsky a francúzsky. Na mieste si môžete prenajať auto. Apartamentos Ruz stojí neďaleko mešity, synagógy a nákupného centra El Zoco. Na letisko Sevilla je to 126 km. ..
7,6 / 10 (796 hodnotenie)
El Cisne Verde sa nachádza vedľa univerzity Córdoba a 5 minút jazdy od historického centra mesta. Ponúka izby s bezplatným Wi-Fi. Má nepretržite otvorenú recepciu a salónik. Všetky izby sú jednoducho zariadené, klimatizované a vybavené TV s plochou obrazovkou. Vo vlastnej kúpeľni nájdete bezplatné toaletné potreby. Reštaurácie, bary a kaviarne nájdete v centre Córdoby av okolí pôvabného starého mesta. Hotel sa nachádza vedľa Reina Sofía de Córdoba a provinčných nemocníc. Katedrála Córdoba a hrad Los Reyes Cristianos Alcázar sú vzdialené 20 minút chôdze. Mestská botanická záhrada je menej ako 1 km od hotela. ..
9,3 / 10 (61 hodnotenie)
V ubytovaní BALCÓN DE CLAUDIO MARCELO máte nárok na zľavu Genius! BALCÓN DE CLAUDIO MARCELO sa nachádza v centre Córdoby a ponúka terasu. K dispozícii je súkromné parkovisko a mešita Cordoba je vzdialená necelý 1 km. Tento klimatizovaný apartmán má terasu s výhľadom na mesto, 2 spálne a plne vybavenú kuchyňu. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Medzi atrakcie v okolí patria rímsky chrám, palác Merced a palác Viana. Na letisko Sevilla je to 131 km. ..
8,7 / 10 (2794 hodnotenie)
V ubytovaní La Boutique Puerta Osario máte nárok na zľavu Genius! Tento boutique hotel sa nachádza vedľa Puerta Osario, jeden z starovekých brán Córdoba's Roman Wall, a je 15 minút chôdze od Mezquita. Each air-conditioned room offers free Wi-Fi. Izby v hoteli La Boutique Puerta Osario majú drevené podlahy a okruhy. Tieto tiež feature a minibar a pracovná doska. Puerta Osario má kaviareň-bar, a servis je k dispozícii. The hotel is within short walk shops, bary a reštaurácie. Puerta Osario sa nachádza v Córdobe's Jewish Quarter a okolo 200 metrov od San Miguel Church. Córdoba Railway Station sa nachádza len 1 km od hotela a letiska a je vzdialená 20 minút. ..
8,1 / 10 (85 hodnotenie)
V ubytovaní La Casa de la Musica máte nárok na zľavu Genius! La Casa de la Musica sa nachádza v centre Córdoby, iba 200 metrov od mešity a 12 km od mediny Azahara. Ponúka ubytovanie s výhľadom na mesto a bezplatným Wi-Fi. Tento apartmán sa nachádza 400 metrov od synagógy v Córdobe a 5,1 km od nákupného centra El Zoco. Tento klimatizovaný apartmán má 2 spálne, káblovú TV s plochou obrazovkou, jedálenský kút, kuchyňu s chladničkou a obývaciu izbu. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Medzi atrakcie v okolí patria rímsky chrám, palác Merced a palác Viana. La Casa de la Musica sa nachádza 132 km od sevillského letiska a za príplatok zabezpečuje kyvadlovú dopravu na letisko. ..
8,6 / 10 (118 hodnotenie)
Dolce Vita Centro Córdoba ponúka klimatizované ubytovanie v centre Córdoby, 1,1 km od mešity Cordoba, 10 km od Mediny Azahara a 500 metrov od paláca Merced. Vo všetkých priestoroch je zadarmo dostupné Wi-Fi. Apartmány majú TV s plochou obrazovkou, vlastnú kúpeľňu so sprchou a toaletnými potrebami zdarma a kuchyňu s chladničkou, sporákom a mikrovlnnou rúrou. K dispozícii je aj varná doska, sendvičovač a kávovar. Medzi atrakcie v okolí patria palác Viana, rímsky chrám a synagóga. Dolce Vita Centro Córdoba sa nachádza 130 km od sevillského letiska. ..
9,8 / 10 (20 hodnotenie)
Samostatne stojaci prázdninový dom Casa Juramento sa nachádza v Córdobe v Andalúzii, 800 metrov od mešity Cordoba. 300 metrov od rímskeho chrámu. V kuchyni je umývačka riadu, sporák, mikrovlnná rúra a kávovar. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Casa Juramento má aj terasu. Casa Juramento stojí 500 metrov od paláca Viana a 900 metrov od paláca Merced. ..
9,1 / 10 (22 hodnotenie)
Loft Eyre sa nachádza v Córdobe, 2 km od mešity Cordoba, 13 km od mediny Azahara a 1,6 km od veže Calahorra. Ponúka výhľad na mesto a do záhrady a bezplatné Wi-Fi. Klimatizovaný apartmán má 1 spálňu, obývaciu izbu, plne vybavenú kuchyňu s chladničkou a kávovarom a 1 kúpeľňu so sprchou a toaletnými potrebami zdarma. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Medzi atrakcie v okolí patria rímsky chrám, štadión Nuevo Arcángel a múzeum Julio Romero de Torres. Letisko Sevilla je vzdialené 127 km. ..
8,7 / 10 (6 hodnotenie)
Vive el casco antiguo de Córdoba sa nachádza v Córdobe, 13 km od mediny Azahara a 1,3 km od veže Calahorra. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a TV s plochou obrazovkou. K dispozícii je súkromné parkovisko. Klimatizovaný apartmán má 2 spálne, obývaciu izbu, plne vybavenú kuchyňu s chladničkou a kávovarom a 1 kúpeľňu s bidetom a sprchou. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Vive el casco antiguo de Córdoba stojí neďaleko paláca Viana, paláca Merced a synagógy. Na letisko Sevilla je to 127 km. ..
8,7 / 10 (105 hodnotenie)
V ubytovaní FLEMING Loft PARKING Tourist Córdoba máte nárok na zľavu Genius! FLEMING Loft PARKING Tourist Córdoba sa nachádza v centre Córdoby, 600 metrov od mešity Cordoba a 10 km od Mediny Azahary. Ponúka bezplatné Wi-Fi. Apartmán sídli v budove z roku 2019, 1,9 km od paláca Viana a necelý 1 km od veže Calahorra. Klimatizovaný apartmán má 1 spálňu, obývaciu izbu, plne vybavenú kuchyňu s chladničkou a kávovarom a 1 kúpeľňu so sprchou a toaletnými potrebami zdarma. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Medzi atrakcie v okolí patria synagóga, nákupné centrum El Zoco a palác Merced. FLEMING Loft PARKING Tourist Córdoba stojí 127 km od sevillského letiska a za príplatok zaisťuje kyvadlovú dopravu na letisko. ..
9,7 / 10 (44 hodnotenie)
V ubytovaní Apartamento Turístico Mis Rayitos máte nárok na zľavu Genius! Apartamento Turístico Mis Rayitos sa nachádza v Córdobe, necelý 1 km od mešity Cordoba, a ponúka ubytovanie s terasou, bezplatným Wi-Fi, nepretržite otvorenou recepciou a turistickými informáciami. Tento apartmán má balkón. Klimatizovaný apartmán má 2 spálne, obývaciu izbu, plne vybavenú kuchyňu s chladničkou a kávovarom a 1 kúpeľňu so sprchou a toaletnými potrebami zdarma. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Medzi atrakcie v okolí patrí veža Calahorra, synagóga a rímsky chrám. Na sevillské letisko je to 127 km. ..
9,4 / 10 (20 hodnotenie)
Casa Tiberíades sa nachádza v centre Córdoby, kúsok od mešity a synagógy. Ponúka bezplatné Wi-Fi, klimatizáciu a vybavenie pre domácnosť, ako je umývačka riadu a kávovar. Tento prázdninový dom má balkón. Prázdninový dom má 3 spálne, satelitnú TV s plochou obrazovkou, vybavenú kuchyňu s chladničkou a sporákom, práčku a 3 kúpeľne so sprchou. K dispozícii sú aj 3 kúpeľne s vaňou a fénom, uteráky a posteľná bielizeň. Prázdninový dom má terasu a detské ihrisko. Medzi atrakcie v okolí Casa Tiberíades patrí nákupné centrum El Zoco, Merced Palace a Viana. Na letisko Sevilla je to 127 km a hotel zaisťuje platenú dopravu na letisko. ..
3 bedrooms house with city view at Cordoba sa nachádza v Córdobe, 1,3 km od mešity a 11 km od Mediny Azahary. Ponúka výhľad na mesto. Tento prázdninový dom stojí 1,5 km od synagógy v Córdobe a 4,4 km od nákupného centra El Zoco. Tento klimatizovaný prázdninový dom má 3 spálne, satelitnú TV a kuchyňu s chladničkou a sporákom. Medzi atrakcie v okolí patria palác Viana, rímsky chrám a palác Merced. Na letisko Sevilla je to 130 km. ..
8,6 / 10 (234 hodnotenie)
V apartmánoch En Los Patios De San Basilio máte nárok na zľavu Genius! Apartamento sa teší atraktívnej polohe priamo v centre Córdoby. En Los Patios De San Basilio ponúka výhľad do záhrady, záhradu a terasu. Ponúka balkón, bezplatné Wi-Fi pripojenie a neplatené súkromné parkovisko. Klimatizovaný apartmán má 1 spálňu, obývaciu izbu, plne vybavenú kuchyňu s chladničkou a kávovarom a 1 kúpeľňu so sprchou a toaletnými potrebami zdarma. Uteráky a posteľná bielizeň sú k dispozícii za príplatok. Medzi atrakcie v okolí patria mešita, synagóga a nákupné centrum El Zoco. Apartmány Los Patios De San Basilio sa nachádzajú 126 km od sevillského letiska. ..
10 / 10 (4 hodnotenie)
La casa de Mati sa nachádza v Córdobe a ponúka sezónny vonkajší bazén, záhradu, terasu, bezplatné Wi-Fi pripojenie a výhľad na hory. Ponúka vlastný bazén a neplatené súkromné parkovisko. Tento klimatizovaný prázdninový dom má 4 spálne, obývaciu izbu, plne vybavenú kuchyňu s chladničkou a kávovarom a 2 kúpeľne s bidetom a sprchou. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Mešita Cordoba je vzdialená 15 km a Medina Azahara 17 km. Letisko Sevilla leží 142 km ďaleko. ..
9,4 / 10 (81 hodnotenie)
V ubytovanie Fantástico apartamento junto a la Juderia máte nárok na zľavu Genius! Fantástico apartamento junto a la Judería sa nachádza v Córdobe, iba 500 metrov od mešity a synagógy. Výhľad smeruje do záhrady. Tento apartmán s 3 spálňami má TV s plochou obrazovkou, klimatizáciu a obývaciu izbu. Apartmán má kuchyňu so sporákom, mikrovlnnou rúrou, sendvičovačom a kávovarom. Komerčné centrum Zoco Córdoba. Apartmán je vzdialený 2,4 km od paláca Viana a 2,7 km od letiska Viana. ..
8,2 / 10 (356 hodnotenie)
Riad Mezquita de Cordoba ponúka klimatizované ubytovanie v centre Córdoby, 300 metrov od mešity, 12 km od Mediny Azahary a 600 metrov od veže Calahorra. Vo všetkých priestoroch je zadarmo dostupné Wi-Fi. Apartmán má TV s plochou obrazovkou a vlastnú kúpeľňu s toaletnými potrebami zdarma, fénom a sprchou. Riad Mezquita de Cordoba stojí neďaleko paláca Viana, synagógy a paláca Merced. Na letisko Sevilla je to 128 km. ..
8,9 / 10 (89 hodnotenie)
V ubytovaní Amal Casa de hostí máte nárok na zľavu Genius! Amal Casa de hostí má ideálnu polohu v centre Córdoby a má terasu. Tento apartmán ponúka terasu a bezplatné Wi-Fi. Tento klimatizovaný apartmán má samostatnú spálňu, posedenie a kúpeľňu s bezplatnými toaletnými potrebami a fénom. V kuchyni je chladnička, minibar, varná doska a kávovar. Na mieste si môžete požičať bicykle. Amal Casa de hostí stojí neďaleko mešity Cordoba, veže Calahorra a paláca Viana. Na letisko Sevilla je to 127 km a hotel zaisťuje platenú dopravu na letisko. ..
10 / 10 (1 hodnotenie)
LA IBICENCA CORDOBA sa nachádza v štvrti El Brillante v Córdobe, iba 5,8 km od mešity Cordoba, a ponúka vonkajší bazén, fitnes centrum, záhradu a bar. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza 12 km od mediny Azahara a ponúka súkromné parkovisko a bezplatné Wi-Fi. Apartmán má 5 spální, 4 kúpeľne, posteľnú bielizeň, uteráky, káblovú TV s plochou obrazovkou, jedálenský kút, plne vybavenú kuchyňu a terasu s výhľadom na bazén. Na mieste je k dispozícii gril av okolí sa môžete venovať pešej turistike. LA IBICENCA CORDOBA stojí 3,7 km od paláca Merced a 4,5 km od paláca Viana. Na letisko Sevilla je to 133 km. ..